در

فرصت طلبی رئیس ناپولی: بازی در بارسلونا برگزار نشود :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1699131/52

زمان: 16:40  
1399/05/09

بازدید: 2,102اورلیو دی لورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی معتقد است که دیدار تیمش برابر بارسا باید در مکانی به جز شهر بارسلونا برگزار شود.

به گزارش “ورزش”، به نظر می‌رسد که شهر بارسلونا به لحاظ شیوع ویروس کرونا اصلاً در وضعیت خوبی به سر نمی‌برد و روزانه موارد زیادی از مبتلایان در این شهر به ثبت می رسد؛ موضوعی که باعث شده حالا برگزاری دیدار بین دو تیم بارسلونا و ناپولی در چهارچوب مسابقه دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.

 

طی ساعات گذشته گفته شد که یوفا از وزارت بهداشت کاتالونیا درخواست کرده تا برای برگزاری بدون خطر دیدار بین دو تیم بارسلونا و ناپولی به آنها تضمین بدهد. از طرفی به نظر می رسد که در صورت بدتر شدن اوضاع این امکان وجود دارد که این مسابقه در کشور آلمان یا پرتغال برگزار شود.

 

 

 

فرصت طلبی رئیس ناپولی: بازی در بارسلونا برگزار نشود :: ورزش

 

 

در همین رابطه رئیس باشگاه ناپولی یعنی اورلیو دی لورنتیس به شایعات برگزاری دیدار تیمش مقابل بارسلونا در ورزشگاهی به جز نیوکمپ واکنش نشان داده است. او در این باره گفت: ” بازی مقابل بارسلونا همیشه یک مسابقه فوق العاده است. در تابستان دو بار و در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان نیز یک بار مقابل آنها بازی کردیم و قرار است یک مرتبه دیگر به مصاف این تیم برویم.

 

موارد شک و شبهه برانگیزی از اسپانیا به گوش می‌رسد اما یوفا بی تفاوت به نظر می آید و فکر می کنم کسی نیست که بتواند اوضاع به وجود آمده را اداره کند. اگر تصمیم بر این باشد ادامه لیگ قهرمانان اروپا در پرتغال و لیگ اروپا در آلمان برگزار شود، بنابراین به نظرم بهتر است که مسابقه برگشت ما مقابل بارسا نیز در یکی از این دو کشور باشد. نمی فهمم که چرا باید در شهری مثل بارسلونا که مشکلات زیادی دارد، باید به مصاف بارسا برویم.”

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
بحران کرونا؛ چرا در اسرائیل ورق برگشت؟

بحران کرونا؛ چرا در اسرائیل ورق برگشت؟ (www.radiofarda.com)

آیت‌الله خمینی و 'نظریه امام'؛ از تقیه شیعه تا انقلابیگری زیدیه

آیت‌الله خمینی و ‘نظریه امام’؛ از تقیه شیعه تا انقلابیگری زیدیه (www.bbc.com)