در

بازی با 3 دفاع؛ ایده ای که جواب داد  :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1698728/34

زمان: 10:48  
1399/05/07

بازدید: 754تغییر تاکتیک از سوی محمود فکری مهم ترین دلیل پیروزی نساجی در برابر فولاد بود؛ جایی که سرمربی نساجی تصمیم گرفت تیمش با سه دفاع بازی کند. 

به گزارش “ورزش”، بعد از اینکه جواد نکونام به خاطر 10 نفره شدن فولاد مهره های کلیدی این تیم چون شیمبا و آبشک را بیرون کشید در آنسوی میدان محمود فکری تیمش را سه دفاعه کرد و از حسین ماهینی خواست به خط هافبک اضافه شود و نساجی بازی را با شیوه 3-4-3 ادامه داد؛ اضافه شدن روح الله باقری هم به سود نساجی تمام شد و این تیم در خط حمله زهردارتر نشان داد و در ادامه علاوه بر جبران گل خورده گل برتری را هم به ثمر رساند. 

 

نساجی در این دیدار در شرایطی سه امتیاز را جشن گرفت که سید محمد میری زننده گلش در دیدار با استقلال را در کنار بازیکنانی چون حامد بحیرایی – محمد عباس زاده – احسان قهاری – مهرداد کفشگری، علی شجاعی و… را در اختیار نداشت تا جایی که مجبور شد از نوید عاشوری که پلی میکر تیم است در پست هافبک دفاعی استفاده کند. 

 

جالب اینکه در دقیقه مشابه نفت مسجد سلیمان هم در بازی با نساجی و در استادیوم شهید وطنی قا ئمشهر 10 نفره شده بود اما در ادامه هم به خوبی از دروازه اش محافظت کرد و در نهایت با یک امتیاز میدان را ترک کرد، اما اینبار محمود فکری با ایده دیگری به جنگ حریف رفت و با سه دفاع کردن تیمش حملات متعددی را روی دروازه فولاد تدارک دید و در نهایت سه بار به گل رسید و سه امتیاز شیرین به دست آورد. اتفاقات دقایق پایانی بازی نساجی – فولاد نشان می دهد بازیخوانی و تغییر شیوه بازی می تواند شرایط بازی را تغییر دهد.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
جنگ نکونام و فکری تا بامداد ادامه داشت! :: ورزش

جنگ نکونام و فکری تا بامداد ادامه داشت! :: ورزش (www.varzesh3.com)

پپ تایید کرد: آگوئرو به بازی با رئال نمی‌رسد :: ورزش

پپ تایید کرد: آگوئرو به بازی با رئال نمی‌رسد :: ورزش (www.varzesh3.com)