در

تحقق پیش‌بینی‌ اتفاق نگران‌کننده‌ توسط پورموسوی :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1698650/4

زمان: 22:32  
1399/05/06

بازدید: 3,959اخراج فریبرز گرامی در لحظات پایانی جدال با استقلال دقیقا همان اتفاق تلخی بود که پورموسوی پیش بینی‌اش را هم می‌کرد.

به گزارش “ورزش”، سیروس پورموسوی که پیش از اعلام رسمی بازی معوقه با استقلال نسبت به انجام آن در تاریخ اعلام شده، اعتراض کرده بود، اکنون با دردسر بزرگی در دیدار حساس هفته آینده تیمش مواجه شده است.

 

پورموسوی پیش از این با اشاره به انگیزه معکوس بازیکنانش برای جدال با استقلال که می‌تواند آنها را با مشکل بدنی برابر شاهین بوشهر مواجه کند، احتمال مصدومیت و شرایط سخت آماده سازی برای بازیکنان، موافق انجام این بازی در تاریخ اعلام شده نبود، در حالی برابر استقلال شکست خورد که بابک حاتمی را به دلیل مصدومیت و فریبرز گرامی را به دلیل اخراج از دست داد.

سرمربی پارس جنوبی البته در تلاش بود با استراحت دادن به برخی ستاره‌های تیمش همچون محمد نوری، رضا خالقی فر، نیما انتظاری، متین کریم زاده و شهرام گودرزی از آنها با آمادگی مطلوب تری برای دیدار بعدی و حساس تیمش مقابل شاهین سود ببرد که خستگی شاگردانش در نیمه دوم باعث شد تا او مجبور به تعویض این مهره‌ها نیز در هوای شرجی و گرم جم شود.

 

اکنون پارس جنوبی که تلاش زیادی برای بقا و فرار از منطقه سقوط دارد و باید برابر شاهین بوشهر در دیداری فینال گونه قرار گیرد، طبق پیش بینی سرمربی‌اش دو بازیکن اصلی و تاثیرگذار تیمش را هم از دست داد. اخراج فریبرز گرامی البته یک چالش بزرگ برای آنها محسوب می‌شود که پیش از این نیز میلاد باقری، دیگر مدافع میانی خود را به دلیل مصدومیت از دست داده بودند.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
مجلس یازدهم و شعار حل مشکلات اقتصادی

مجلس یازدهم و شعار حل مشکلات اقتصادی (www.radiozamaneh.com)

حقیقی: همیشه به مربیان حریف احترام می گذارم :: ورزش

حقیقی: همیشه به مربیان حریف احترام می گذارم :: ورزش (www.varzesh3.com)