در

رجبی: دوست داشتیم کنار قائم‌شهری‌ها بازی کنیم :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1698478/13

زمان: 01:02  
1399/05/06

بازدید: 1,064


بازی با ذوب‌آهن انرژی زیادی از ما گرفت؛

مربی فولاد خوزستان امیدوار است بتوانند نمایش خوبی مقابل نساجی ارائه دهند.

به گزارش “ورزش”، حمیدرضا رجبی درباره دیدار اخیرشان مقابل ذوب‌آهن اظهار کرد: در دیدار با ذوب‌آهن در گرمای ۵۰ درجه و رطوبت بسیار بالایی بازی کردیم. با توجه به اینکه ذوب‌آهن نمایش کاملا بسته‌ای ارائه داد، بچه‌های فولاد بسیار انرژی گذاشتند و خدا را شکر توانستیم در آن مسابقه به برتری برسیم.

او ادامه داد: با توجه به اینکه ۲۶ نفر از اعضای تیم فولاد مبتلا به کرونا شده بودند، هنوز نتوانستیم از پتانسیل کامل تیم استفاده کنیم ولی نفرات ما یکی یکی در حال اضافه شدن هستند و امیدوار هستیم در آینده تمام بازیکنان‌مان را در اختیار داشته باشیم.

مربی فولاد خوزستان در خصوص دیدار پیش روی این تیم برابر نساجی ابراز کرد: نساجی تیم بسیار خوب و هماهنگی است و بیشتر نفراتی که در این تیم بازی می‌کنند، کسانی هستند که در زمان آقای نکونام در نساجی حضور داشتند. به دلیل اینکه آنها حدود دو سالی است که در نساجی کنار هم بازی می‌کنند، دارای هماهنگی بالا و تیم قابل احترامی هستند.

رجبی با اشاره دورانی که در نساجی داشتند، گفت: ما خاطرات بسیار خوبی در قائم‌شهر داشتیم و توانستیم پس از ۲۴ سال به لیگ برتر صعود کنیم. دوست داشتیم دیدار با نساجی را هم کنار هواداران این تیم انجام دهیم ولی متاسفانه به دلیل شیوع کرونا این امکان وجود ندارد. از بازگشت به این شهر خیلی خوشحال هستم و امیدوارم نساجی بتواند به جایگاه بالاتری برسد چراکه لیاقت بیشتری دارد. امیدوار هستم بازی خوبی مقابل این تیم داشته باشیم.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
توقف صادرات نفت ایران به چین در ماه ژوئن؟

توقف صادرات نفت ایران به چین در ماه ژوئن؟ (www.radiofarda.com)

یووه 2-0 سمپدوریا: و سرانجام نهمین قهرمانی پیاپی :: ورزش

یووه 2-0 سمپدوریا: و سرانجام نهمین قهرمانی پیاپی :: ورزش (www.varzesh3.com)