در

جنوا 0 – 3 اینتر؛ سه امتیاز منچستری! :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.

به گزارش “ورزش”، اینتر که در هفته های اخیر نتایج پرفراز و نشیبی گرفت، امشب با گلزنی دو ستاره سابق منچستریونایتد یعنی روملو لوکاکو و الکسیس سانچس موفق شد در خانه جنوا به برتری دست یابد.

 

اینتر بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از گذشت دقایقی می توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه زمینی مارسلو بروزوویچ با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 30 و روی همکاری اریکسن و لوکاکو اینتر صاحب فرصت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه ستاره دانمارکی از فاصله ای نزدیک راهی بیرون شد.

 

اما در دقیقه 34 اینتر به گل اول دست یافت. روی ارسال بیراگی از سمت چپ، این روملو لوکاکو بود که موفق شد با یک ضربه سر دقیق دروازه جنوا را باز کند.

 

جنوا 0 - 3 اینتر؛ سه امتیاز منچستری! :: ورزش

 

در لحظات پایانی نیمه اول جاگلیو فرصت خوبی برای زدن گل تساوی جنوا داشت، اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت و نیمه نخست با برتری 0-1 اینتر به اتمام رسید.

 

در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاقی رخ نداد و در دقیقه 60 بود که کریشیتو از پشت محوطه دروازه اینتر را تهدید کرد، اما ضربه او از بالای دروازه سمیر هندانوویچ به بیرون رفت.

 

دقایقی بعد و روی ارسال زمینی سانچس در دهانه دروازه بود که اینتر صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی شد، اما مدافع جنوا در آخرین لحظه برابر بورخا والرو ایستادگی کرد. در دقیقه 80 جنوا می توانست به گل تساوی دست پیدا کند، اما توپ روی سر زاپاتا جفت و جور نشد و این موقعیت خوب برای جنوا به راحتی از دست رفت.

 

اما یک دقیقه بعد اینتر به گل دوم رسید. ویکتور موزس با حرکتی تماشایی توپ را از سمت راست ارسال کرد و الکسیس سانچس در دهانه دروازه با ضربه ای دقیق موفق به گلزنی شد.در دقیقه 88 دسترو می توانست اختلاف را به حداقل برساند، اما هندانوویچ ضربه سر او را به زیبایی مهار کرد.

 

در اوقات اضافی لوکاکو با حرکتی انفرادی وارد محوطه شد و در نهایت با ضربه ای دقیق دروازه جنوا را باز کرد تا  اینتر با همان سه گل موفق به غلبه بر جنوا شود.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
لیگ یک/ جدال استاد و شاگرد برنده‌ای نداشت :: ورزش

لیگ یک/ جدال استاد و شاگرد برنده‌ای نداشت :: ورزش (www.varzesh3.com)

غیبت مجید حسینی در آخرین بازی فصل :: ورزش

غیبت مجید حسینی در آخرین بازی فصل :: ورزش (www.varzesh3.com)