در

واکنش باشگاه سپاهان به پیروزی برابر نفت آبادان (عکس)  :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1697952/41

زمان: 16:16  
1399/05/03

بازدید: 672


متحد و قدرتمند به سوی روزهای طلایی؛ 

باشگاه سپاهان با انتشار دو عکس و نوشتن جمله‌ای کوتاه به پیروزی تیم که در پی حواشی روزهای اخیر به دست آمد، واکنش نشان داد.

به گزارش “ورزش”، سپاهان پس از حضور امیرقلعه نویی توانسته بود از روزهای سختی که با حسین فرکی، استیماچ، عبدالله ویسی، زلاتکو کرانچار و در نهایت منصور ابراهیم زاده تجربه کرده بود، فاصله بگیرد و پس از سه سال غیبت در نهایت با این مربی کارکشته به رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نیز بازگشت ولی طی دو سه هفته گذشته همه چیز در اصفهان دگرگون شد.


دو تساوی برابر پارس جنوبی جم و سایپا و شکست مقابل تراکتور سبب شد تا کورسوهای امیدی که برای قهرمانی در اردوی طلایی پوشان و میان هواداران وجود داشت، از بین برود و سهمیه آسیایی نیز به خطر افتاد.

 

 

واکنش باشگاه سپاهان به پیروزی برابر نفت آبادان (عکس)  :: ورزش

 


به همین دلیل بود که هجمه خاصی پیش از دیدار برابر صنعت نفت آبادان علیه امیرقلعه نویی و برخی بازیکنان تیم از سوی برخی هواداران اصفهانی ایجاد شد که  در نهایت منجر به حضور عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در آخرین تمرین طلایی پوشان نیز شد.


با تمام این تفاسیر سپاهان دیدار برابر نفت آبادان را علیرغم اینکه نیمه دوم را 10 نفره بازی کرد، با پیروزی یک گله به پایان رساند تا دوباره شادی به اردوی تیم بازگردد و با بازگشت طلایی پوشان به جایگاه دومی جدول رده بندی، امید و انگیزه به اردوی تیم برای ادامه مسابقات و جام حذفی بازگشته است.

 

 

واکنش باشگاه سپاهان به پیروزی برابر نفت آبادان (عکس)  :: ورزش

 


این پیروزی در شرایطی به دست آمد که منوچهر نیکفر رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان و همینطور سرپرست تیم فوتبال باشگاه نیز به همراه برخی دیگر از اعضای باشگاه در ورزشگاه نقش جهان حضور داشتند و پس از این سه  امتیاز با انتشار این دو عکس و آرزوی بازگشت طلایی پوشان به روزهای اوج، به آن واکنش نشان داده اند.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
افت ۲۶ برابری واردات هند از ایران

افت ۲۶ برابری واردات هند از ایران (www.radiofarda.com)

پلاستیک ورودی به اقیانوس‌ها در ۲۰ سال آینده سه برابر می‌شود

پلاستیک ورودی به اقیانوس‌ها در ۲۰ سال آینده سه برابر می‌شود (www.radiozamaneh.com)