در

کلوپ: ما قهرمان انگلیس، اروپا و جهان هستیم :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1697627/30

زمان: 03:00  
1399/05/02

بازدید: 277یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، به هواداران تیمش قول داد تا قهرمانی شان در رقابت های لیگ برتر را بعد از حل مشکل شیوع ویروس کرونا، جشن خواهند گرفت.

به گزارش “ورزش”، لیورپولی ها امشب قهرمانی شان در رقابت های این فصل لیگ برتر را بدون حضور تماشاگران شان در آنفیلد جشن گرفتند؛ اتفاقی که به دلیل شیوع ویروس کرونا رخ داد اما کلوپ که از این قهرمانی بسیار خوشحال است، به هواداران تیمش قول داد که بعدا و با پایان شرایط فعلی، جشن بزرگی با حضور همه آنها برگزار خواهند کرد.

او به خبرنگاران گفت:” ما قهرمان انگلیس، اروپا و جهان هستیم. می دانم که این چه معنایی دارد اما حقیقت است. ما چهار جام بردیم که واقعا جام های بزرگی بودند. از همه متشکریم. همه ما باید در خانه این را جشن بگیریم و وقتی این ویروس لعنتی رفت، با هم جشن خواهیم گرفت و یک مهمانی خواهیم داشت.

 

کلوپ: ما قهرمان انگلیس، اروپا و جهان هستیم :: ورزش

 

زندگی همین است؛ باید از آنچه دارید، بهترین استفاده را ببرید. همه چیز بهتر می شد اگر هواداران بودند اما از 6 ماه قبل می دانستیم که این اتفاق ممکن نیست اما چند ماه قبل، من حتی فکر نمی کردم که همین جشن هم ممکن باشد.

نمی توانم خوشحال تر از این باشم. اگر ورزشگاه پر بود، عالی می شد اما نمی توانیم این را تغییر بدهیم. ما این کار را برای هواداران انجام دادیم. همه در خانه جشن می گیرند. این لحظه فوق العاده ای است.”

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
شبی که آنفیلد 30 سال در انتظارش بود :: ورزش

شبی که آنفیلد 30 سال در انتظارش بود :: ورزش (www.varzesh3.com)

درگیری عجیب کلوپ و لمپارد به خاطر یک خطا(عکس) :: ورزش

درگیری عجیب کلوپ و لمپارد به خاطر یک خطا(عکس) :: ورزش (www.varzesh3.com)