در

کونته: وقت سیلی خوردن، اینتر را جلو می‌فرستند :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1697058/50

زمان: 09:25  
1399/04/30

بازدید: 956آنتونیه کونته سرمربی اینترمیلان بعد از تساوی 2-2 تیمش مقابل رم از برنامه‌ریزی مسابقات سری آ به شدت گلایه کرد و گفت بدترین قرعه همیشه به نفع اینتر است.

به گزارش “ورزش”، آنتونیو کونته سرمربی اینترمیلان بعد از تساوی 2-2 تیمش مقابل آ اس رم از سری آ و داوران این بازی عصبانی بود. کونته از سری آ به دلیل برنامه مسابقات اینتر به شدت گلایه کرده و داوران این بازی را به اشتباه بزرگ متهم کرد.

 

کونته: وقت سیلی خوردن، اینتر را جلو می‌فرستند :: ورزش

 

اینتر که در ورزشگاه اولیمپیکو خانه رم به مصاف این تیم رفته بود در دقایق پایانی مسابقه به لطف پنالتی روملو لوکاکو توانست نتیجه را 2-2 کرده و از شکست فرار کند. این چهارمین بازی اینتر در 11 روز اخیر بود درحالیکه رقیب اصلی اینتر، یوونتوس، قبل از بازی امشب خود مقابل لاتزیو چهار روز استراحت داشته.

 

کونته که در پایان بازی به وضوح عصبانی به نظر می‌رسید به خبرنگاران گفت:” از همه می‌خواهم به فهرست بازی‌های اینتر نگاه کنند. برنامه بازی‌های ما وحشتناک است و برای ما مشکل درست می‌کند. ما همیشه دیروقت شب بازی داریم و تیمهای مقابل ما در مقایسه با ما همیشه روزهای بیشتری استراحت کرده‌اند. اینها واقعیت است”.

 

سرمربی اینتر در ادامه گفت:” این واقعا ناهنجاری است. اگر صادق هستید به اتفاقی که در دور قبلی افتاد نگاه کنید. به نظر می‌رسد وقتی برنامه بازی‌ها طراحی می‌شده هیچ نماینده‌ای از اینتر حضور نداشته چون تقویم بازی‌های ما وحشتناک است. بعضی تیمها پنج روز استراحت دارند. ما در بازی خارج از خانه دیروقت شب به میدان می‌رویم و وقتی به خانه می‌رسیم ساعت 4 صبح است. همه باید از خودگذشتگی کنند ولی همیشه اینتر است که قربانی می‌شود. همیشه. واقعا خنده‌دار است. هر وقت لازم است کسی سیلی بخورد‌، اینتر انتخاب می‌شود”.

 

 

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
شکست ماریتیمو در حضور عابدزاده :: ورزش

شکست ماریتیمو در حضور عابدزاده :: ورزش (www.varzesh3.com)

خبرگزاری هرانا | بازداشت یک شهروند در تهران به دلیل چاپ و انتشار کتاب های ممنوعه

خبرگزاری هرانا | بازداشت یک شهروند در تهران به دلیل چاپ و انتشار کتاب های ممنوعه (www.hra-news.org)