در

لبحند وتل و فراری در غیاب همیلتون در بوداپست :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1696599/1

زمان: 01:21  
1399/04/28

بازدید: 3,001تمرین دوم گرندپری مجارستان در زیر باران شدید بوداپست برگزار شد.

به گزارش “ورزش”، در تمرین دوم گرندپری مجارستان که در زیر بارش باران برگزار شد و سباستین وتل توانست در غیاب لوییس همیلتون که زمانی به ثبت نرساند، بالاتر از بوتاس و کارلوس ساینز قرار بگیرد و دلیلی برای لبخند به طرفداران فراری بدهد!سرجیو پرز و لنس استرول از ریسینگ پوینت چهارم و پنجم شدند و این در حالی بود که همیلتون پیشتاز تمرین اول و الکس آلبون از رانندگانی بودند که نتوانستند دور خود را کامل کرده و زمانی به ثبت برسانند.

 

 

بارش شدید باران و جمع شدن آب روی پیست تکنیکی هانگارورینگ کار را برای راننده‌ها بسیار سخت کرده بود و برای دقایقی طولانی تنها سرجیو پرز بود که با لاستیک‌های فول وت در پیست حضور داشت.

 

 

لبحند وتل و فراری در غیاب همیلتون در بوداپست :: ورزش

 

لبحند وتل و فراری در غیاب همیلتون در بوداپست :: ورزش


پیر گسلی راننده‌ی آلفاتائوری که تمرین اول را به دلیل مشکل در سنسورهای ماشین از دست داده بود، در تلاش بود تا از تمرین دوم نهایت استفاده را ببرد اما تنها موفق به زدن هفت دور شد و در پایان تمرین دوم با شکایت از بوی دود و سوختگی در ماشین به گاراژ رفت. گسلی موفق شد تایم ششم را در تمرین دوم ثبت کند.از بین 13 راننده‌ای که موفق به ثبت زمان شدند مکس ورستپن از ردبول با 2.3 ثانیه بیشتر از وتل، هفتم شد و بالاتر از رومن گروژان از هاس ایستاد.

 

 

لبحند وتل و فراری در غیاب همیلتون در بوداپست :: ورزش


کیمی رایکونن که در تمرین دوم ماشینش را از کوبیتسا پس گرفته بود با وجود شکایت از نداشتن چسبندگی، توانست با 16 دور، بیشتر ین تعداد دور در تمرین دوم را به نام خود ثبت کند. رایکونن در پایان تمرین دوم در رده‌ی نهم قرار گرفت.چارلز لکلرک دیگر راننده‌ی فراری که او هم از نداشتن چسبندگی شکایت داشت دهم شد و بالاتر از آنتونیو جیووناتزی قرار گرفت. لاندو نوریس و کیویات نیز در رده‌های بعدی قرار گرفتند.اوکون، ریکاردو، همیلتون، لطیفی، راسل، آلبون و مگنوسن راننده‌هایی بودند که موفق به ثبت زمان نشدند. با توجه به آب و هوای متغیر بوداپست فردا مشخص می‌شود که آیا شرکت نکردن در تمرین دوم به ضرر آنها تمام شده است یا خیر.

 

لبحند وتل و فراری در غیاب همیلتون در بوداپست :: ورزش

 

 

تمرین سوم گرندپری مجارستان فردا و از ساعت 14:30 تا 15:30 و تایم‌گیری از ساعت 17:30 تا 18:30 برگزار خواهد شد. تمرین سوم و تایم‌گیری را از آنتن به صورت مستقیم می‌توانید تماشا کنید.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
تارتار: آمدیم تا از نساجی امتیاز بگیریم :: ورزش

تارتار: آمدیم تا از نساجی امتیاز بگیریم :: ورزش (www.varzesh3.com)

ساکت برنده دوئل بچه‌های نازی‌آباد(عکس) :: ورزش

ساکت برنده دوئل بچه‌های نازی‌آباد(عکس) :: ورزش (www.varzesh3.com)