در

جلسه اضطراری در بارسلونا؛ ستین اخراج می شود؟ :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1696479/29

زمان: 17:50  
1399/04/27

بازدید: 5,046


ادعای موندودپورتیوو

قرار است تا ساعاتی دیگر جلسه ای بین جوزپ ماریا بارتومئو(رئیس بارسا) و کیکه ستین(سرمربی) برگزار شود و خروجی آن ممکن است با خبر بزرگی همراه باشد.

به گزارش “ورزش”، شب گذشته بارسلونا در نوکمپ برابر تیم 10 نفره اوساسونا با نتیجه 1-2 شکست خورد. بارسا البته اگر پیروز هم می شد، به دلیل برتری رئال مادرید بر ویارئال قهرمانی را از دست داده بود با این حال شکست خانگی برابر تیم میانه جدولی، اتفاق تلخی برای آبی اناری ها بود. آنها در 42 بازی خانگی متوالی در نوکمپ شکست نخورده بودند.

 

 

جلسه اضطراری در بارسلونا؛ ستین اخراج می شود؟ :: ورزش

 

 

از شب گذشته بسیاری از هواداران خواهان اخراج کیکه ستین و حتی برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست باشگاه شده اند. طبق ادعای موندودپورتیوو، تا ساعاتی دیگر جلسه ای در باشگاه بارسلونا بین رئیس باشگاه و کیکه ستین برگزار خواهد شد تا در مورد ادامه کار به بحث و گفت و گو بنشینند.

 

بارسا یک بازی تشریفاتی با آلاوس در لالیگا پیش رو دارد و یک بازی بسیار حساس برابر ناپولی در تاریخ 18 مرداد. باشگاه کاتالان بازی رفت را برابر این تیم 1-1 مساوی کرده و با یک مساوی بدون گل در نوکمپ هم راهی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان می شود.

 

 

جلسه اضطراری در بارسلونا؛ ستین اخراج می شود؟ :: ورزش

 

 

ستین که تا 2022 با بارسا قرارداد دارد، شاید امشب اخراج نشود ولی بسیاری معتقدند بعید است او روز بازی با ناپولی هم روی نیمکت بارسا حضور داشته باشد. ستین روز گذشته با تردید در مورد آینده اش در بارسا صحبت کرد.

پس از مصاحبه تند لیونل مسی که گفت در همه سطوح باید تغییراتی در بارسا ایجاد شود، در غیر این صورت شاید به ناپولی ببازند، آینده ستین در بارسا کاملا مبهم به نظر می رسد. گفته می شود در صورت اخراج او، گارسیا پیمنتا مربی تیم دوم باشگاه جانشینش خواهد شد.

طبق ادعای موندودپورتیوو، اخراج کیکه ستین بسیار محتمل تر از برگزاری انتخابات ریاست بارسا در هفته های پیش رو خواهد بود.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
بحران کرونا و «ضرورت نوسازی نظام سرمایه‌داری»

بحران کرونا و «ضرورت نوسازی نظام سرمایه‌داری» (www.radiofarda.com)

دو ایدئولوگ | رادیو زمانه

دو ایدئولوگ | رادیو زمانه (www.radiozamaneh.com)