در

این میلان سهمیه اروپایی می خواهد(عکس) :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.

به گزارش “ورزش”، دقایقی پیش مسابقه بین دو تیم میلان و پارما از سری مسابقات هفته سی و سوم سری آ خاتمه یافت که این دیدار در پایان با نتیجه 3-1 به سود روسونری خاتمه یافت.

 

 

این میلان سهمیه اروپایی می خواهد(عکس) :: ورزش

 

 

با وجود برتری نسبی میلان اما این پارما بود که در دقایق پایانی نیمه اول به گل برتری دست یافت. کورتیچ روی یک توپ کاتبک با ضربه ای مهار نشدنی برای پارما گلزنی کرد تا تیم مهمان با برتری راهی رختکن شود.

 

در نیمه دوم شاگردان استفانو پیولی از همان ابتدا بازی را در اختیار گرفتند و نهایتاً در دقیقه 55 گل تساوی را وارد دروازه پارما کردند. فرانک کسیه با یک شوت استثنایی از فاصله ای دور گل تساوی میلان را به زیباترین شکل ممکن وارد دروازه حریف کرد.

 

 

این میلان سهمیه اروپایی می خواهد(عکس) :: ورزش

 

 

شروع طوفانی میلانی‌ها در در نیمه دوم ادامه داشت و آنها در دقیقه 59 به گل دوم دست یافتند. هاکان چالهان اوغلو ضربه ایستگاهی فوق العاده ای را روانه دروازه کرد و الساندرو رومانیولی نیز با یک ضربه سر تمام کننده گل دوم روسونری را به ثمر رساند.

 

اما این پایان کار نبود و هاکان چالهان اوغلو که پاس گل دوم میلان را به ثبت رسانده بود این بار خودش موفق شد برای روسونری گلزنی کند. این بازیکن روی یک شوت از پشت محوطه جریمه دروازه پارما را برای بار سوم باز کرد تا حساب کار 3-1 شود.

 

 

این میلان سهمیه اروپایی می خواهد(عکس) :: ورزش

 

 

میلانی‌ها در ادامه بازی کار را کنترل کردند تا مسابقه با همان نتیجه 3-1 خاتمه پیدا کند و تیم استفانو پیولی امید زیادی برای کسب سهمیه اروپایی رقابت های فصل آینده داشته باشد.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
حمیداوی: دایی و کریمی هدایت شهرخودرو را نپذیرفتند :: ورزش

حمیداوی: دایی و کریمی هدایت شهرخودرو را نپذیرفتند :: ورزش (www.varzesh3.com)

عملیات سرقت جام نقره از دست مسی :: ورزش

عملیات سرقت جام نقره از دست مسی :: ورزش (www.varzesh3.com)