در

شرط ستاره انگلیسی برای انتقال به یونایتد چیست؟ :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1696103/42

زمان: 18:04  
1399/04/25

بازدید: 175جیدون سانچو، ستاره انگلیسی و جوان دورتموند در صورت راهیابی منچستریونایتد به لیگ قهرمانان راهی این تیم خواهد شد.


به گزارش “ورزش”، عملکرد فوق العاده جیدون سانچو باعث ابراز علاقه تیم های بزرگی برای خرید این ستاره جوان و موفق دورتموند شده، اما در حال حاضر به نظر می رسد تنها منچستریونایتد مشتری جدی این بازیکن باشد. دورتموند رقم هنگفت 110 میلیون پوندی را برای فروش جیدون سانچو تعیین کرده و یونایتد نیز قصد دارد با باشگاه آلمانی به توافق برسد.

 

شرط ستاره انگلیسی برای انتقال به یونایتد چیست؟ :: ورزش

 

اما نشریه بیلد امروز در گزارشی مدعی شد جیدون سانچو تنها در صورتی به پیشنهاد یونایتد پاسخ مثبت خواهد داد که این تیم قادر به کسب سهمیه لیگ قهرمانان باشد، وگرنه احتمال ماندن او در دورتموند وجود دارد. با لغو محرومیت منچسترسیتی، شرایط یونایتد برای رسیدن به این هدف دشوارتر شده و آنها در حال حاضر با قرار گرفتن در رتبه پنجم نمی توانند راهی لیگ قهرمانان شوند.

 

البته یونایتد به علت تفاضل گل پایین تر از لسترسیتی رده چهارمی قرا گرفته و این دو تیم در هفته پایانی لیگ برتر باید در جدالی حساس به مصاف یکدیگر بروند.

 

البته یونایتد در لیگ اروپا نیز حضور دارد و در صورت کسب عنوان قهرمانی این رقابت ها، مانند سال 2017 می تواند از این طریق در لیگ قهرمانان حضور یابد. به هر حال نه فقط برای خرید جیدون سانچو، بلکه برای جذب بازیکنان بزرگ دیگر نیز شاگردان اوله گونار سولسشر باید فصل بعد در این تورنمنت معتبر حضور داشته باشند.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
فقط هفت استان ایران رادار هواشناسی دارند – میدان

فقط هفت استان ایران رادار هواشناسی دارند – میدان (meidaan.com)

کسب و کار غیرآنلاینی در آلمان ۴۰ میلیارد یورو ضرر کرده است | آلمان | DW

کسب و کار غیرآنلاینی در آلمان ۴۰ میلیارد یورو ضرر کرده است | آلمان | DW (www.dw.com)