در

فرصت‌سوزی بزرگ یاران حسینی در راه قهرمانی :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.

به گزارش “ورزش”، در ادامه بازی‌های هفته سی و دوم سوپر لیگ ترکیه، تیم ترابزون اسپور که برخلاف سه مسابقه اخیرش سید مجید حسینی را در ترکیب و خط دفاعی داشت، از ساعت ۲۲:۳۰ دوشنبه شب در ورزشگاه دنیزلی آتاتورک به مصاف دنیزلی اسپور رده چهاردهمی رفت.


کالب اکوبان در دقیقه ۱۴ با یک ضربه چیپ دروازه دنیزلی اسپور را باز کرد و یاران حسینی موفق شدند در این دیدار خارج از خانه به برتری یک نیمه‌ای برسند.


در ثانیه‌های آغازین نیمه دوم دنیزلی اسپور صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که ارسال یاورو را هادی ساکو با ضربه سر تبدیل به گل مساوی این تیم مقابل ترابزون اسپور کرد.

بازی با تساوی یک بر یک دنبال می‌شد که دنیزلی اسپور در دقیقه ۸۴ یک حمله سریع با پاس از میانه زمین تدارک دید، اما پس از آنکه سید مجید حسینی در مهار اسکار استوپینان ناموفق بود، این مهاجم کلمبیایی با فرار از سد مدافع ایرانی موفق به گلزنی شد.

 

فرصت‌سوزی بزرگ یاران حسینی در راه قهرمانی :: ورزش


یاران حسینی که در چهار هفته اخیر فرصت‌سوزی زیادی با کسب سه مساوی و تنها یک پیروزی داشتند و صدر جدول را از دست داده بودند، در دیدار با دنیزلی اسپور هم با نتیجه ۲ بر یک مغلوب شدند تا ۶۲ امتیازی و در جایگاه دوم جدول سوپر لیگ ترکیه بمانند و از سوی دیگر، در فاصله دو هفته به پایان فصل نتوانند فاصله ۴ امتیازی با باشاک‌شهیر که همانند آنها شکست خورده بود را کمتر کنند و به قهرمانی نزدیک شوند.


سید مجید حسینی که پس از دو غیبت در فهرست و یک حضور تعویضی به ترکیب ترابزون اسپور بازگشته بود، مقابل دنیزلی اسپور ۹۰ دقیقه در زمین حضور داشت و شانزدهمین بازی فصل خود را انجام داد.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
گتوزو و حمایت ویژه از اسطوره میلان و هم تیمی سابق :: ورزش

گتوزو و حمایت ویژه از اسطوره میلان و هم تیمی سابق :: ورزش (www.varzesh3.com)

سه پیشنهاد اروپایی برای مرد سال آسیا :: ورزش

سه پیشنهاد اروپایی برای مرد سال آسیا :: ورزش (www.varzesh3.com)