در

ناپولی 2-2 میلان: روسونری به گتوزو هم نباخت :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.

به گزارش “ورزش”، شاگردان استفانو پیولی در این دیدار ابتدا با گل تئو هرناندز پیش افتادند اما گل های دی لورنزو و مرتنس، ناپلی ها در آستانه یک پیروزی خانگی قرار داد. ولی فرانک کسیه در دقایق پایانی از روی نقطه پنالتی بار دیگر کار را به تساوی کشید و دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

میلانی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بر بازی مسلط بودند اما موقعیت ویژه ای روی دروازه حریف ایجاد نکردند. در مقابل، در دقیقه 15، این ناپولی بود که روی حرکت خوب مرتنس و ضربه دیدنی او می توانست به گل برسد اما دوناروما با یک واکنش خوب، توپ را به کرنر فرستاد.

لحظاتی بعد نوبت اینسنیه بود که دروازه میلان را به شدت تهدید کرد اما ضربه او هم به تیر دروازه روسونری برخورد کرد و به بیرون رفت. فشار حملات ناپولی ادامه داشت و در دقیقه 19، این بار نوبت کایخون بود که صاحب موقعیت شود اما دوناروما با یک واکنش تماشایی، مانع از باز شدن دروازه میلان شد.

در دقیقه 20، برخلاف جریان بازی، میلان به گل اول رسید. آنته ربیچ که درون محوطه جریمه ناپولی صاحب موقعیت شده بود، با یک سانتر دقیق، تئو هرناندز را در سمت مقابل صاحب موقعیت کرد و او هم با یک ضربه چکشی تماشایی، دروازه ناپولی را باز کرد.

 

ناپولی 2-2 میلان: روسونری به گتوزو هم نباخت :: ورزش

 

بعد از این گل ناپلی ها پیش کشیدند و بازی را در دست گرفتند و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، سرانجام در دقیقه 34 به گل تساوی رسیدند. روی یک ضربه آزاد بود که دوناروما با واکنشی متزلزل، توپ را ناقص دفع کرد و توپی که مقابل دروازه فرود آمده بود را دی لورنزو به راحتی تبدیل به گل تساوی تیمش کرد.

برتری ناپولی بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و در دقیقه 41، روئیز می توانست تیمش را پیش بندازد اما ضربه او از کنار دروازه میلان به بیرون رفت. در دقایق پایانی نیمه اول، باز هم تیم میزبان بیشتر بر بازی مسلط بود اما در نهایت این نیمه با تساوی 1-1 به پایان رسید.

نیمه دوم را میلان بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی این تیم، این بازیکنان میهمان بودند که بیشتر ابتکار عمل را در دست داشتند اما این ناپلی ها بودند که در دقیقه 60، به گل دوم رسیدند. روی پاس کایخون از سمت راست بود که مرتنس با یک ضربه محکم و البته با واکنش ضعیف دوناروما، دروازه میلان را باز کرد.

در ادامه این بازیکنان میلان بودند که بار دیگر توپ و میدان را در اختیار گرفتند و این برتری در نهایت در دقیقه 70 به یک ضربه پنالتی منجر شد. خطای ماکسیموویچ روی بوناونتورا در محوطه جریمه ناپولی باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. کسیه پشت ضربه قرار گرفت و با یک شوت محکم، توپ را به گوشه دروازه دوناروما فرستاد.

در دقایق پایانی هر دو تیم به دنبال زدن گل برتری بودند اما در ایجاد موقعیت توفیقی نداشتند. در دقیقه 87، الکسیس سائلماکرز، هافبک جوان میلان، با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد اما این اتفاق هم تغییری در نتیجه بازی ایجاد نکرد و در نهایت بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
بالاخره صیادمنش در ترکیه بازی کرد :: ورزش

بالاخره صیادمنش در ترکیه بازی کرد :: ورزش (www.varzesh3.com)

تکمیل کادر فنی تیم‌های ملی تنیس روی میز :: ورزش

تکمیل کادر فنی تیم‌های ملی تنیس روی میز :: ورزش (www.varzesh3.com)