در

عبداللهی: پیشکسوتان استقلال برای جذب فالوئر مصاحبه می‌کنند :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1695475/4

زمان: 16:50  
1399/04/22

بازدید: 2,805


چرا کمیته انضباطی درباره استقلال سکوت کرده؟

مربی پارس جنوبی خواهان پیگیری موضوع عدم حضور استقلال در جدال برابر این تیم در هفته گذشته شد.

به گزارش “ورزش”، حمید عبداللهی، مربی پارس جنوبی درباره تساوی این تیم مقابل سپاهان به فارس گفت: بازی کاملا سختی را با تیمی که از لحاظ ساختار مدیریتی و فنی یکی از بهترین تیم‌های ایران است انجام دادیم. برای همه واضح است که سپاهان تیمی بزرگ و مدعی قهرمانی است. شرایط تیم ما را همه می‌دانند. برای اولین بار بازیکن 18-19 ساله را مقابل تیم بزرگ سپاهان و در لیگ برتر بازی دادیم. در برخی دقایق نوسان داشتیم و برخی دقایق هم بر بازی سوار بودیم. به هر حال خدا را شکر توانستیم یک امتیاز در خانه سپاهان بگیریم، از بازی راضی نیستیم اما از نتیجه رضایت داریم.

 

مربی پارس جنوبی جم در خصوص بازی برگزار نشده این تیم مقابل استقلال نیز اینطور واکنش نشان داد: با تمام مشکلاتی که ما داریم، سازمان لیگ پاسخگوی مساله بازی ما با استقلال نیست. تمام اخبار تلویزیون علیه تیم ما است. جو رسانه‌ای که رسانه‌های استقلالی راه انداخته‌اند واقعا بد بود و ما با این شرایط مقابل سپاهان قرار گرفتیم. سازمان لیگ خبری از نتیجه بازی نداده و کمیته انضباطی هم رایی را صادر نمی‌کند. فکر می کنم ما به سی سال پیش برگشته‌ایم که صبر می‌کردند نتیجه ها مشخص شود و بعد آخر فصل رای می‌دادند تا تیمی ضرر نکند. انتظار ما این است که آقای حسن‌زاده رای را خیلی سریع اعلام کند.

 

وی با اشاره به اظهارات سعادتمند، مدیرعامل استقلال گفت: وقتی سازمان لیگ عکس‌العملی نشان نداده و کمیته انضباطی هم رایی نداده، مدیرعامل استقلال چگونه اعلام می‌کند قطعا بازی برگزار می‌شود؟ وقتی این صحبت را مطرح می‌کند چون منصوب به وزارت ورزش است همه فکر می‌کنند وزارت به دنبال قانون‌شکنی است. ضمن اینکه سازمان لیگ به باشگاه استقلال نامه زده بود که باید جلوی پارس جنوبی بازی کنید همانطور که نامه زده بود باید مقابل تراکتور بازی کنید. اما استقلال در آن بازی حاضر نشد و قانون هم خیلی واضح گفته که نتیجه باید چه شود.

 

عبداللهی در اعتراض به اظهارات مجید نامجومطلق گفت: برخی از اعضای کادرفنی یا مدیریتی باشگاه استقلال و یا حتی برخی پیشکسوتان این تیم در مورد سرمربی و تیم ما صحبت می‌کنند در حالی که اطلاعاتی از پرونده و قضیه ندارند. آن‌ها بدون اطلاعات اظهارنظر می‌کنند چون به دنبال فالوئر یا جذب هوادارانشان هستند. ما متوجه این مسائل هستیم. مجید نامجو مطلق یکی از اسطوره‌های فوتبال ایران است اما خواهش می‌کنم کمی اطلاعاتش را در مورد این پرونده بالا ببرد. نه اینکه چشم بسته و به خاطر مدیرعامل باشگاه که برای آرام کردن جو می‌گوید بازی باید قطعا برگزار شود، صحبت کند.

 

وی ادامه داد: مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید ما 15 کرونایی داشتیم اما ما متوجه نشدیم چگونه 15 کرونایی یک شبه تبدیل به 5 کرونایی شد؟! مردم بهترین قاضی هستند و می‌توانند قضاوت کنند چه کسی راست می‌گوید و چه کسی دروغ، رسانه‌های هوادار استقلال جو را طوری هدایت می‌کنند که حق با این تیم باشد اما شرایط پرونده اینگونه نیست. امیدوارم کمیته انضباطی و سازمان لیگ برای یک بار هم شده عادلانه رفتار کنند و ترازوی عدالت را در فوتبال ایران نشان بدهند.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
ایران؛ دغدغه مشترک ترامپ و پمپئو

ایران؛ دغدغه مشترک ترامپ و پمپئو (www.bbc.com)

دومین حادثه نشت نفت در منطقه قطب توسط غول معدنی روسیه

دومین حادثه نشت نفت در منطقه قطب توسط غول معدنی روسیه (www.radiofarda.com)