در

روزی دو هزار یورو حقوق بازنشستگی برای مدیر کامیون‌سازی فولکس‌واگن | اقتصاد | DW (www.dw.com)

دو میلیون یورو حقوق و پاداش برای دو سال و ۷۴۰ هزار یورو بازنشستگی سالانه (بیش از ۶۰ هزار یورو در ماه) در انتظار آندریاس رنشلر، مدیر بخش کامیون‌سازی شرکت فولکس‌واگن است.

بر اساس گزارشی که از سوی سایت “بیزینس اینسایدر” منتشر شده، شرکت خودروسازی فولکس‌واگن بر آن است تا به قرارداد همکاری آندریاس رنشلر پیش از موعد پایان دهد. رنشلر از سال ۲۰۱۵ مسئولیت بخش کامیون‌سازی این شرکت را برعهده داشته و قرارداد او تا سال ۲۰۲۴ اعتبار داشت.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید

بزرگ‌ترین دستاورد او در طول فعالیتش، عرضه سهام تراتون در ژوئن سال پیش بوده که برای بخش کامیون سازی این شرکت سود قابل ملاحظه‌ای به همراه داشت.

به‌رغم آن، بیزینس اینسایدر اعلام کرده است که مدیران شرکت فولکس‌واگن در مجموع از کار رنشلر رضایت نداشته‌اند. همین موضوع نیز علت خاتمه پیش از موعد قرارداد همکاری او اعلام شده است.

روزانه ۲۰۰۰ یورو بازنشستگی

دوره فعالیت آندریاس رنشلر در شرکت فولکس‌واگین روز ۱۵ ژوئیه به پایان می‌رسد. اما او دلیلی برای نگرانی ندارد. بر اساس توافقی که بین مدیران این شرکت و رنشلر به دست آمده، او برای مدت دو سال، سالی یک میلیون یورو حقوق و پاداش دریافت خواهد کرد.

به کانال اینستاگرام دویچه وله فارسی بپیوندید

پس از آن، دوره بازنشستگی او در ژوئیه سال ۲۰۲۲ آغاز می‌شود. از آن زمان به بعد، او ۷۴۰ هزار یورو در سال، معادل ۲۰۲۵ یورو در روز، بازنشستگی دریافت می‌کند.

گفته می‌شود که رنشلر در سال ۲۰۱۹ حدود چهار و نیم  میلیون یورو، حقوق و پاداش دریافت کرده است.

چه فکر می‌کنید؟

Legend

ارسال شده توسط گروه خبر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
گرما و آتش در سیبری، «فریاد هشداری» به جهانیان

گرما و آتش در سیبری، «فریاد هشداری» به جهانیان (www.radiofarda.com)

می توانم تصور کنم که مسی تا 2025 فوتبال بازی کند :: ورزش

می توانم تصور کنم که مسی تا 2025 فوتبال بازی کند :: ورزش (www.varzesh3.com)