در

بشاگردی: همه مقابل سپاهان و شهرخودرو مشکل دارند :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.

به گزارش” ورزش” در بازی تیم های گل گهر و شهرخودرو از هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر ، مهرداد بشاگردی مثل دو بازی گذشته تیمش برابر سپاهان و استقلال درون دروازه عملکرد خوبی داشت و توانست چند موقعیت گل را از حریف بگیرد. او که فصل گذشته با گل گهر قهرمان لیگ یک شده بود در این فصل تا قبل از بازی استقلال کمتر در لیگ برتر مورد توجه قرار گرفته بود اما عملکرد او در این بازی نامش را مطرح کرد. در بازی برابر سپاهان دو بار دروازه اش باز شد اما واکنشش روی پنالتی و همچنین گل اول و چند سیو نجات بخشش باعث شد که جلالی با وجود داشتن میلاد فرهانی بازهم میدان را به بشاگردی بدهد. در بازی با شهرخودرو هرچند او در دقیقه 86 روی یک صحنه تک به تک دروازه اش باز شد اما دستکم سه سیو خیلی مهم داشت. او روز شنبه یک ماموریت سخت در برابر پیکان و خط حمله خطرناکش دارد که آقای گل لیگ در آن بازی می کند.


بشاگردی درباره بازی با شهرخودرو گفت:”به جز نتیجه بازی خوبی بود. ما بعد از بازی دشوار با سپاهان با شهرخودرو بازی کردیم که یکی از بهترین تیم های حال حاضر لیگ برتر است. من فکر کنم همه تیم ها مقابل سپاهان و شهرخودرو مشکل دارند. اما ما در بازی برابر شهرخودرو بهتر از بازی با سپاهان بودیم و فقط نتیجه آنطوری نبود که می خواستیم.”

او با بیان اینکه بازیکنان گل گهر انگیزه زیادی برای بازی های بعدی دارند گفت:”بچه ها انگیزه بالایی دارند و همقسم شده اند که در بازی های آینده نتیجه لازم را بگیریم. ما از نیم فصل دوم روند رو به رشدی داشتیم و می خواهیم این روند را ادامه بدهیم. درست است که با توجه به شرایط امتیازی در پاییان جدول رقابت سخت است اما گل گهر می تواند در بازی های آینده نتایج لازم را بگیرد.”


دروازه بان گل گهر درباره سیوهایش در بازی با شهرخودرو هم گفت:”درمورد سیوهایم باید بگویم شهرخودرو تیم خوبی در بخش تهاجمی است و فرصت های خطرناکی را به وجود آوردند اما شرایط طوری پیش رفت که من توانستم چند سیو موثر داشته باشم. در صحنه گل هم ما در آن زمان به دنبال زدن گل بودیم و یک توپ آمد، ضدحمله شد و گل خوردیم و می توانستیم این گل را نخوریم. ” او افزود:” با اینحال تیممان عملکرد خوبی در این بازی داشت و انشالله بازی بعد نتیجه جبران کرده و من هم بتوانم دروازه را بسته نگه دارم.”


بشاگردی در پاسخ به این سوال که آیا در حال حاضر بهترین فرم سال های اخیرش را دارد؟ گفت:” من سال قبل هم که با گل گهر قهرمان شدیم همه بازی ها را بودم. اما لیگ یک به اندازه لیگ برتر دیده نمی شود. من فصل های خوب دیگر هم داشتم اما شاید چون سه، چهار فصل در لیگ یک بودم بازی هایم خیلی دیده نشد.”


دروازه بان گل گهر در پایان گفت:” بچه ها انگیزه بالایی دارند که در بازی های آینده نتیجه بگیریم. انشالله تمام توانمان را می گذاریم تا گل گهر در ادامه بهترین نتایج را به دست بیاورد.”

 

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
سیفی: انگیزه‌ام کسب چهارمین طلای بازی‌های آسیایی است :: ورزش

سیفی: انگیزه‌ام کسب چهارمین طلای بازی‌های آسیایی است :: ورزش (www.varzesh3.com)

بسیاری از متخلفان ارزی که بانک مرکزی معرفی کرده، وجود خارجی ندارند

بسیاری از متخلفان ارزی که بانک مرکزی معرفی کرده، وجود خارجی ندارند (www.radiofarda.com)