در

ویارئال 1-4 بارسا: پایان موقتی بحران :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.

به گزارش “ورزش”، آبی و اناری ها که در دو دیدار اخیر، 4 امتیاز از دست داده بودند، در دیدار امشب نمایش بهتری داشتند و در نهایت به لطف درخشش لوئیس سوارز و آنتوان گریزمان، به یک پیروزی پرگل رسیدند.

 بارسلونا بازی را هجومی آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید. روی یک حرکت از سمت چپ بود که ارسال زمینی یوردی آلبا به دهانه دروازه ویارئال، با اشتباه پائو تورس همراه شد و یک گل به خودی به ثمر رسید.

 

ویارئال 1-4 بارسا: پایان موقتی بحران :: ورزش

 

برتری بارسایی ها هم ادامه پیدا کرد و این تیم بر بازی مسلط بود اما در دقیقه 14، این ویارئال بود که به گل تساوی رسید. ابتدا این سانتی کاسورلا بود که با یک شوت محکم، دروازه تراشتگن را هدف قرار داد. دروازه بان آلمانی بارسا توپ را ناقص دفع کرد و توپ برگشتی را جرارد موره‌نو تبدیل به گل تساوی میزبان کرد.

بارسا دو دقیقه بعد می توانست توسط سوارز به گل تساوی برسد اما واکنش خوب سرخیو آسنخو، دروازه ویارئال را بسته نگه داشت. اما در دقیقه 20، سوارز سرانجام توانست گل دوم بارسا را به نام خود ثبت کند. حرکت خوب مسی از میانه زمین و پاس او را ستاره اروگوئه ای با یک شوت تماشایی، تبدیل به گل دوم بارسا کرد.

 

ویارئال 1-4 بارسا: پایان موقتی بحران :: ورزش

 

تسلط بارسا بر بازی ادامه داشت اما این ویارئال بود که می توانست در دقیقه 30، روی یک ضدحمله، بارسا به گل تساوی برسد اما شوت سرکش چوکووئِزه، از بالای دروازه بارسا به بیرون رفت. در ادامه بازی متعادل شد و در دقیقه 36، کارلوس باکا که تنها یک دقیقه از ورودش به زمین به جای آلکاسر سپری شده بود، می توانست از زاویه ای بسته دروازه میهمان را باز کند اما واکنش تراشتگن، مانع از گلزنی او شد.

یک دقیقه بعد نوبت بارسا بود که تا آستانه زدن گل سوم پیش رفت اما باز هم آسنخو با یک واکنش خوب، مانع از گلزنی ویدال شد. حملات بارسا ادامه داشت تا اینکه این تیم در دقیقه 45، سرانجام اختلاف را به دو گل افزایش داد. این بار هم مسی بود که در نقش گلساز ظاهر شد و روی پاس پشت پای او، گریزمان با یک ضربه چیپ تماشایی، دروازه آسنخو را باز کرد. نیمه اول با برتری 3-1 بارسا به پایان رسید.

 

ویارئال 1-4 بارسا: پایان موقتی بحران :: ورزش

 

ویارئال 1-4 بارسا: پایان موقتی بحران :: ورزش

 

نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه 58 بود که روی پاس ویدال، سوارز بار دیگر صاحب موقعیت شد اما این بار ضربه او را آسنخیو دفع کرد.

در ادامه باز هم این بازیکنان بارسا بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و در دقیقه 66، نوبت ویدال بود که با پاس راکیتیچ، شانس خود را برای گلزنی امتحان کند؛ ولی باز آسنخیو دروازه ویارئال را نجات داد.

در دقیقه 69، روی یک حرکت تیمی، مسی توانست دروازه ویارئال را باز کند اما داور بعد از استفاده از VAR، به دلیل آفساید، این گل را نپذیرفت.

در ادامه بازی متعادل شد و تیم میزبان هم تا اندازه ای پیش کشید اما در دقایق پایانی، بار دیگر این تیم بارسا بود که بر بازی مسلط شد و سرانجام در دقیقه 86 به گل چهارم رسید. آنسو فاتی که با پاس یوردی آلبا در سمت چپ صاحب توپ شده بود، بعد از یک حرکت در عرض، با ضربه ای هوشمندانه، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد.

در دقایق پایانی، بارسا می توانست به گل های بعدی برسد و حتی یک بار مسی روی یک ضربه آزاد، تیر دروازه ویارئال را به لرزه درآورد اما در نهایت واکنش های آسنخیو، مانع از سنگین تر شدن شکست میزبان شد و بازی با نتیجه 4-1 به پایان رسید.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
صحبت‌های مربیان بعد از بازی سایپا و سپاهان

صحبت‌های مربیان بعد از بازی سایپا و سپاهان

رئيس کل بانک مرکزی از احضار برخی صادرکنندگان با همکاری قوه قضاییه خبر داد

رئيس کل بانک مرکزی از احضار برخی صادرکنندگان با همکاری قوه قضاییه خبر داد (www.radiofarda.com)