در

خوشامد گویی جالب باشگاه شالکه به سانه (عکس) :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1693570/30

زمان: 00:45  
1399/04/14

بازدید: 2,864باشگاه شالکه بازگشت بازیکن سابقش به بوندس لیگا را تبریک گفت و برای او آرزوی موفقیت کرد؛ اما نه در همه بازی ها!

به گزارش “ورزش”، سانه که یکی از محصولات آکادمی باشگاه شالکه است، بین سال های 2014 تا 2016 برای تیم اول این باشگاه بازی کرد و پس از آن به منچسترسیتی رفت تا زیر نظر پپ گواردیولا بازی کند.

اما او در اتحاد چندان خوش شانس نبود و نتوانست در ترکیب اصلی آبی ها قرار بگیرد. او قرار بود در تابستان گذشته به بایرن بپیوندد اما مصدومیت در دیدار کامیونیتی شیلد باعث شد تا کل فصل را از دست بدهد اما سرانجام روز گذشته با باواریایی ها قرارداد امضا کرد و بعد از 4 سال به بوندس لیگا برگشت.

به همین دلیل، باشگاه شالکه عکسی از این ستاره آلمانی در دوره حضور در ولتینز آره نا را منتشر کرد و نوشت:” فوق‌العاده است که می بینیم به آلمان برگشتی، لروی سانه. در 32 بازی از 34 بازی موفق باشی!”

 

خوشامد گویی جالب باشگاه شالکه به سانه (عکس) :: ورزش

 

در واقع باشگاه شالکه با این پیام، کری خفیفی هم برای بایرنی ها خواندند؛ هرچند باواریایی ها با هانسی فلیک به اوج برگشته اند و بعید است حتی در روز بد سانه هم مشکلی برای شکست دادن شالکه داشته باشند.

سانه قرار است در فصل پیش رو، پیراهن شماره 10 بایرن را به تن کند؛ پیراهنی که در فصل اخیر در اختیار فیلیپ کوتینیو بود اما این ستاره برزیلی که نتوانست انتظارات را برآورده کند و دیگر جایی در برنامه های فلیک ندارد.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
برگزاری مسابقات جهانی کشتی با شروط ویژه :: ورزش

برگزاری مسابقات جهانی کشتی با شروط ویژه :: ورزش (www.varzesh3.com)

تدبیر ساکت الهامی ؛ فرار از دژاوو در یادگار :: ورزش

تدبیر ساکت الهامی ؛ فرار از دژاوو در یادگار :: ورزش (www.varzesh3.com)