در

نکیسا: مدارس فوتبال در زمان کرونا مجوز فعالیت ندارند :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1692961/43

زمان: 19:01  
1399/04/10

بازدید: 165مسوول کمیته توسعه فوتبال پایه فدراسیون فوتبال گفت: هیچ مجوزی برای فعالیت مدارس فوتبال در سراسر کشور صادر نشده است.

به گزارش ” ورزش” نیما نکیسا در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا در ارتباط با فعالیت مدارس فوتبال در دوران شیوع ویروس کرونا گفت: دیروز در جلسه با حضور دبیرکل فدراسیون به صورت ویدیو کنفرانس با روسای کمیته جوانان استان‌ها اعلام کردیم که هیچ مجوز رسمی از سوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش و فدراسیون فوتبال برای فعالیت مدارس فوتبال در سراسر کشور صادر نشده است. اگر مدرسه فوتبالی بدون مجوز اقدام به بازگشایی مجدد کرده است این کار غیرقانونی است و اگر احیانا مشکلی پیش آید فدراسیون فوتبال به هیچ عنوان پاسخگو نخواهد بود.

وی در ادامه گفت: در مدت ۶ ماه هیچ فعالیت ورزشی صورت نگرفته و از کمیته‌های انضباطی، حراست و اخلاق و تمام نفراتی که متولی حفظ جان و سلامت خانواده هستند، می‌خواهم که در صورت مشاهده این موضوع، با متخلفان برخورد جدی کنند. از ارگان‌هایی که دارای مراکز ورزشی و زمین فوتبال هستند خواهش می‌کنم به این مدارس اجازه فعالیت ندهند چون فوتبال‌آموزان در سنین کم هستند و درگیرشدن با این ویروس برای بچه‌ها مشکل‌ساز خواهد بود.

 

 

نکیسا: مدارس فوتبال در زمان کرونا مجوز فعالیت ندارند :: ورزش

 

نکیسا در خصوص نشست خود با مسوولین سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: درخواستمان این بود که اماکن ورزشی تحت نظر این سازمان به هیچ عنوان امکان و اجازه فعالیت به مدارس فوتبال را ندهند. همچنین از دبیرکل فدراسیون فوتبال خواستم به استان‌ها و وزارت ورزش به عنوان متولی اعلام کند که عواقب و شرایط فعالیت مدارس به چه صورت خواهد بود. مسئله خطرناکی است و باید بهترین تصمیم را در این خصوص گرفت.

وی در ادامه اظهار داشت: از امسال فرمی به نام فرم ارزیابی پزشکی پیش‌فصل را به مدارس فوتبال و استان‌ها ارسال می‌کنیم که فوتبال‌آموز باید قبل از شروع فعایت خود پر کند و اگر کودکی احیانا از لحاظ جسمانی و یا مصرف دارو دچار مشکل است، در این فرم ثبت می‌شود و مربی از وضعیت کامل فوتبال‌آموز آگاه خواهد بود.

مسوول کمیته توسعه فوتبال پایه فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: یک پزشکیار یا بهیار از این پس باید به طور دائم در مدرسه فوتبال حضور داشته باشد . هیات فوتبال این موضوع را باید الزام کند و بدون شک کارآفرینی وسیعی در این زمینه صورت خواهد گرفت. فکر می‌کنم با کمک گرفتن از هلال احمر و یا ارگان‌های مختلف بتوان شرایط را برای فوتبال‌آموزان مهیا کرد تا در بهترین وضعیت ممکن به فعالیت ورزشی بپردازند.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
منفجر کردن غار ۴۶هزار ساله برای معدن‌کاری – میدان

منفجر کردن غار ۴۶هزار ساله برای معدن‌کاری – میدان (meidaan.com)

روبرتو کارلوس: به یک دلیل راهی چلسی نشدم :: ورزش

روبرتو کارلوس: به یک دلیل راهی چلسی نشدم :: ورزش (www.varzesh3.com)