در

قلعه نویی و جنگ دوباره با نکونام؛ نه ! :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1692865/34

زمان: 12:02  
1399/04/10

بازدید: 5,526امیر قلعه نویی از اتفاقی که چند روز پیش برای اصغر حاجیلو رخ داده ناراحت به نظر می رسد اما این دلیلی نمی شود که او وارد جنگ لفظی جدید شود. 

به گزارش “ورزش”، امیر قلعه نویی در مصاحبه ای که در اینباره داشته نه اسمی از جواد نکونام به میان آورد و نه طعنه ای به او زد. گویی سرمربی تیم سپاهان می خواهد بین او و جواد نکونام آتس بس قرار باشد. چندی پیش و در مصاف دو تیم سرمربی تیم سپاهان به بازی دفاعی جواد نکونام معترض شده بود که این سرمربی فولاد را آنقدر بر آشفته کرد تا جایی که گفت انتخاب امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال  را به عقب خواهند رفت و در این بین دعوای دو مربی داخلی بر سر کارلوس کی روش بود که ایران را ترک کرده است و با قرارداد 3 میلیون دلاری هدایت تیم ملی کلمبیا را برعهده گرفته است. 

 

به هر صورت سرمربی تیم سپاهان با ابراز تاسف از مشکلی که برای اصغر حاجیلو به وجود آمد در اینباره به ایلنا گفت: در مورد اصغر حاجیلو باید بگویم که به نظر من او نماد باشگاه استقلال است و اگرچه خیلی از فوتبالدوستان این روزها حافظه‌شان ضعیف است ولی باید بگویم اگر اشتباه نکنم حاجیلو تنها کسی است که در تاج و استقلال فقط با یک پیراهن شروع کرد و با یک پیراهن تمام کرد و پیراهن تیم دیگری را هم نپوشید. افرادی که در حال حاضر مسئولیت باشگاه استقلال را در اختیار دارند باید حاجیلو را تبدیل به نماد باشگاه کنند. از هیات مدیره استقلال و آقای سعادتمتند خواهش می‌کنم حاجیلو را به حال خودش رها نکنند. ما در گذشته او را عمو اصغر صدا می‌زدیم چرا که این لقب را به هرکسی که مرام و معرفتش زبانزد بود می‌گفتند. حاجیلو بیش از 40 سال در استقلال بود و به عنوان بازیکن و کاپیتان و مربی و سرپرست و مدیر و مسئول آکادمی فعالیت کرده و این شرایط حال حاضر او کم لطفی مدیران باشگاه استقلال است. من هم وقتی با خبر شدم چنین مشکلی پیش آمده محسن برادرش تماس گرفت و من در فیزیوتراپی بودم و گفتم اگر لازم است کاری انجام دهم و کار خاصی هم نبود و وظیفه من بود. بازهم از مسئولان استقلال خواهش می‌کنم که حاجیلو را فراموش نکنم.»

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
سریعترین مرد ایران: المپین‌ها بلاتکلیف مانده‌اند :: ورزش

سریعترین مرد ایران: المپین‌ها بلاتکلیف مانده‌اند :: ورزش (www.varzesh3.com)

ستاره اسپانیایی به رئال مادرید بر می‌گردد؟! :: ورزش

ستاره اسپانیایی به رئال مادرید بر می‌گردد؟! :: ورزش (www.varzesh3.com)