در

تصمیم متفاوت ستاره رئال مادرید برای فصل بعد :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1692752/42

زمان: 21:51  
1399/04/09

بازدید: 1,472علیرغم داشتن پیشنهادات مالی بهتر از بایرن مونیخ و منچسترسیتی، اشرف حکیمی انتقال به اینتر را برای فصل بعد انتخاب کرده است.


به گزارش “ورزش”، توافق اشرف حکیمی برای انتقال به اینتر به طور قطعی انجام شده و این بازیکن به زودی برای مراحل اداری قرارداد و گذراندن تست پزشکی راهی ایتالیا خواهد شد. این اتفاق در حالی رخ داد که رئال مادرید علاقمند به بازگرداندن او بود و چند تیم دیگر نیز اشرف حکیمی را می خواستند، اما پروژه اینتر او را مجاب به گرفتن این تصمیم کرده است.

 

تصمیم متفاوت ستاره رئال مادرید برای فصل بعد :: ورزش

 

نشریه بیلد مدعی شد دو باشگاه بایرن مونیخ و منچسترسیتی آماده بودند 60 میلیون یورو به رئال مادرید برای خرید اشرف حکیمی پرداخت کنند و حتی مبلغی بالاتر از 5 میلیون حقوق دریافتی از اینتر را به این بازیکن پیشنهاد دهند. اما خود اشرف حکیمی اینتر را به عنوان پروژه ای مناسب برای انتقال در نظر گرفته و علاقمند به دادن پاسخ مثبت به مدیران نراتزوری بوده است.

 

اشرف حکیمی مدت ها بود مدنظر اینتر قرار داشت و مذاکرات مدیران این باشگاه با او از مدتی قبل و به صورت مخفیانه آغاز شده بود. آنتونیو کونته در گفت و گو با اشرف حکیمی به او قول داده نقشی محوری در ترکیب خواهد داشت و با توجه به ترکیب سه دفاعه اینتر، او می تواند در پست وینگ بک در این تیم به میدان برود؛ همان پستی که اشرف حکیمی در ماه های اخیر در دورتموند نیز آنجا حضور داشته و نمایش فوق العاده ای نیز ارائه داده است.

 

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
آیا آمریکا می‌تواند مکانیزم ماشه را فعال کند؟

آیا آمریکا می‌تواند مکانیزم ماشه را فعال کند؟ (www.radiofarda.com)

افزایش سه برابر متوسط جهانی دمای قطب جنوب طی ۳۰ سال اخیر

افزایش سه برابر متوسط جهانی دمای قطب جنوب طی ۳۰ سال اخیر (www.radiofarda.com)