در

زیدان: پاس پشت پای بنزما، زیباترین حرکت فصل :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1692549/50

زمان: 09:40  
1399/04/09

بازدید: 1,237زین‌الدین زیدان از پاس گل پشت پای کریم بنزما به کاسمیرو که پیروزی 1-0 تیمش مقابل اسپانیول را رقم زد تمجید کرده و آن را یکی از بهترین صحنه‌های فوتبالی فصل توصیف کرد.

به گزارش “ورزش”، رئال مادرید دیشب درحالی مهمان اسپانیول بود که این بازی برایش اهمیتی کلیدی داشت چرا که با یک پیروزی می‌توانست از بارسلونا سبقت گرفته و با اختلاف امتیاز صدرنشین جدول لالیگا شود. اتفاقی که با گل کاسمیرو در دقیقه 45+1 افتاد و رئالی‌ها قدم مهمی به سوی قهرمانی این فصل برداشتند.

 

اما یکی از درخشان‌ترین صحنه‌های این بازی پاس گل رئال توسط کریم بنزما بود که با پشت پا و به شکلی استثنایی به کاسمیرو داده شد. حرکت زیبای بنزما بسیار مورد توجه قرار گرفته و بلافاصله بعد از بازی سرمربی رئال زیدان به تمجید از این حرکت هموطنش بنزما پرداخت و از آن به عنوان یکی از زیباترین صحنه‌های فوتبالی فصل یاد کرد.

 

زیدان: پاس پشت پای بنزما، زیباترین حرکت فصل :: ورزش

 

زیدان در پایان بازی گفت:” حرکت کریم من را شگفت‌زده نکرد چون او بازیکن خلاقی است. کاسمیرو هم عالی کار را تمام کرد. این را می‌توان یکی از درخشان‌ترین حرکات فوتبالی این فصل دانست”.

 

زیدان: پاس پشت پای بنزما، زیباترین حرکت فصل :: ورزش

 

بنزما هم در پایان بازی در پاسخ به سوالهای خبرنگاران درباره این پاس گل گفت:” حرکت خوبی بود ولی چیزی که مهمتر است گلی است که بعد از آن به ثمر رسید. کاسمیرو خیلی خوب استفاده کرد و ما واقعا خوشحالیم. نگاه من به فوتبال همیشه همین است. می‌دانستم که کاسمیرو دارد از عقب می‌آید”.

 

 

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
پشت پای استثنایی کریم برای گلزنی کاسیمیرو (عکس) :: ورزش

پشت پای استثنایی کریم برای گلزنی کاسیمیرو (عکس) :: ورزش (www.varzesh3.com)

خبرگزاری هرانا | خطر اعدام قریب الوقوع یک زندانی در زندان ارومیه

خبرگزاری هرانا | خطر اعدام قریب الوقوع یک زندانی در زندان ارومیه (www.hra-news.org)