در

کومان: از آمدن سانه به بایرن نگران نیستم :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1688825/50

زمان: 13:20  
1399/03/21

بازدید: 60کینگزلی کومان وینگر فرانسوی بایرن مونیخ می‌گوید از انتقال لروی سانه هم‌پستی‌اش به بایرن مونیخ نگران نیست و برای جایگاهش در این تیم مبارزه خواهد کرد.

به گزارش “ورزش”، کینگزلی کومان وینگر فرانسوی بایرن مونیخ می‌گوید بابت انتقال احتمالی لروی سانه از منچسترسیتی به بایرن نگران نیست. این در حالی است که سانه هم‌پستی او است و رسانه‌های آلمانی می‌گویند حضو سانه جایگاه کومان را با تهدید جدی مواجه خواهد کرد.

 

رسانه‌ها گزارش دادند دو باشگاه بایرن مونیخ و منچسترسیتی هفته گذشته در مذاکرات خود بابت انتقال سانه به باواریا به مراحل پیشرفته رسیده‌اند ولی هنوز توافق نهایی حاصل نشده. گفته می‌شود منچسترسیتی برای موافقت با انتقال سانه دست‌کم 70 میلیون یورو می‌خواهد.

 

کومان: از آمدن سانه به بایرن نگران نیستم :: ورزش

 

کینگزلی کومان در این باره گفت:” وضعیت لروی سانه به آینده من هیچ ارتباطی ندارد. وقتی من به بایرن مونیخ آمدم ما فرانک ریبری، آرین روبن و داگلاس کاستا را داشتیم. من آن موقع بازیکن جوانی بودم و باید با اسطوره‌هایی مثل ریبری و روبن رقابت می‌کردم بدون اینکه این مساله برایم مشکل‌ساز باشد”.

 

کومان در ادامه صحبت‌هایش گفت:” اگر بازیکنان زیادی به تیم اضافه شود به نفع بایرن خواهد بود. من تا سال 2023 قرارداد دارم و این یعنی وقت زیادی دارم تا خودم را ثابت کنم. فعلا می‌خواهم فصل را تمام کنم و امسال تابستان می‌توانم درباره وضعیتم فکر کنم”.

 

 

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
خبرگزاری هرانا | یک زندانی در زندان نقده اعدام شد

خبرگزاری هرانا | یک زندانی در زندان نقده اعدام شد (www.hra-news.org)

منطق هدی | میدان

منطق هدی | میدان (meidaan.com)