در

لائوتارو به راحتی در بارسا و رئال جا می‌افتد :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1688781/50

زمان: 09:45  
1399/03/21

بازدید: 1,209


فرناندو مورینتس

فرناندو مورینتس ستاره سابق اسپانیایی می‌گوید لائوتارو مارتینز برای هر دو باشگاه بارسلونا و رئال مادرید خرید خیلی خوبی خواهد بود.

به گزارش “ورزش”، فرناندو مورینتس ستاره سابق فوتبال اسپانیا و تیم ملی این کشور هم به ماجرای انتقال لائوتارو مارتینز آرژانتینی به فوتبال اسپانیا وارد شده و می‌گوید پیوستن لائوتارو به یکی از دو تیم بارسا یا رئال برای هر دو باشگاه بزرگ این کشور اتفاقی بسیار خوب خواهد بود.

 

لائوتارو به راحتی در بارسا و رئال جا می‌افتد :: ورزش

 

در هفته‌های اخیر  شایعات درباره پیوستن لائوتارو مارتینز ستاره اینتر به بارسا اوج گرفته. این در حالی است که گزارش شده رئال مادرید هم به او علاقه‌مند است. بند آزادسازی قرارداد لائوتارو با اینترمیلان 111 میلیون یورو گزارش شده است.

 

فرناندو مورینتس، ستاره سابق رئال مادرید می‌گوید پدیده آرژانتینی برای بازی کردن در هر دو  غول بزرگ فوتبال اسپانیا ایده‌آل است و براحتی می‌تواند هم در بارسا و هم در رئال جا بیفتد. او در این باره گفت:” ما در اسپانیا بازیکنان و مربیان آرژانتینی بزرگ زیادی داشته‌ایم. آرژانتینی‌ها ژن رقابت‌جویی دارند که در تمام دنیا در کمترجایی پیدا می‌شود”.

 

مورینتس در ادامه صحبتهایش گفت:” بارسلونا علاقه زیادی به خرید لائوتارو دارد ولی صحبتهایی هم درباره تمایل رئال مادرید نسبت به او مطرح شده. هر چند من فکر می‌کنم بارسا شانس بیشتری دارد. لائوتارو یکی از بهترین مهاجمین دنیا است و به نظرم می‌تواند در هر دو تیم جا بیفتد و به راحتی بازی کند”.

 

 

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
صفیری: پیشنهاد افزایش دستمز داوران را می‌دهیم :: ورزش

صفیری: پیشنهاد افزایش دستمز داوران را می‌دهیم :: ورزش (www.varzesh3.com)

خبرگزاری هرانا | یک زندانی در زندان نقده اعدام شد

خبرگزاری هرانا | یک زندانی در زندان نقده اعدام شد (www.hra-news.org)