در

بدن گرت بیل، آماده‌تر از بدن کریستیانو رونالدو! :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1688587/50

زمان: 10:00  
1399/03/20

بازدید: 1,257


پزشک سابق رئال مادرید

پزشک سابق باشگاه رئال مادرید در اظهارنظری عجیب می‌گوید گرت بیل آماده‌ترین ورزشکاری است که تا بحال دیده و آمادگی جسمانی او حتی از کریستیانو رونالدو هم بالاتر است.

به گزارش “ورزش”، خسوس اولمو، پزشک سابق باشگاه رئال مادرید با بیان خاطراتی از دوران فعالیتش در این باشگاه ادعای عجیبی مطرح کرده و می‌گوید گرت بیل ستاره ولزی این تیم از نظر آمادگی جسمانی حتی از کریستیانو رونالدو هم آماده‌تر است. اولمو می‌گوید تا کنون هیچ ورزشکاری به آمادگی گرت بیل ندیده.

 

بدن گرت بیل، آماده‌تر از بدن کریستیانو رونالدو! :: ورزش

 

پزشک سابق رئال مادرید با ستایش از آمادگی بدنی بیل می‌گوید او عملا می‌تواند در هر ورزشی که بخواهد موفق باشد. اولمو می‌گوید در دوران فعالیت حرفه‌ایش با ورزشکاران بسیار زیادی روبرو شده و مدتی پزشک مسئول کریستیانو رونالدو  بوده ولی با اینحال معتقد است هیچ ورزشکاری به آمادگی گرت بیل وجود ندارد.

 

پزشک سابق رئال مادرید در این باره گفت:” می‌توانم بگویم بهترین ورزشکاری که دیده‌ام گرت بیل بوده. او یک ورزشکار طبیعی است و می‌تواند به هر ورزشی که اراده کند برود و موفق شود. او ژنتیکی غیرعادی و توانایی ورزشی خارق‌العاده‌ای دارد. البته به نظرم قابلیت تکنیکی‌اش هم زبانزد است”.

 

بدن گرت بیل، آماده‌تر از بدن کریستیانو رونالدو! :: ورزش

 

خسوس اولمو در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد:” گرت بیل از هر نظر من را بیشتر از هر کس دیگری تحت تاثیر قرار داده. وقتی صحبت از عملکرد یک ورزشکار می‌شود این به فاکتورهای زیادی بستگی دارد و در شرایط مختلف، تفاوت پیدا می‌کند. هر ورزشکاری محدودیت‌های خودش را دارد. مردم فقط وقتی یک بازیکن مصدوم می‌شود متوجه مصدومیتش هستند ولی بعضی فوتبالیست‌ها مثل بیل هستند که حتی با وجود مشکلات فیزیکی‌شان برای تیم به میدان می‌روند و بازی می‌کنند”.

 

 

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
بخت‌آزمایی به نام پیش‌فروش خودرو در ایران

بخت‌آزمایی به نام پیش‌فروش خودرو در ایران (www.radiofarda.com)

لائوتارو برود، اینتر یک ستاره بزرگ جذب می‌کند :: ورزش

لائوتارو برود، اینتر یک ستاره بزرگ جذب می‌کند :: ورزش (www.varzesh3.com)