در

رونالدوی برزیلی: البته که مسی بهترین است :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1687054/30

زمان: 02:09  
1399/03/12

بازدید: 4,954رونالدو نازاریو دا لیما، اسطوره فوتبال برزیل، اعلام کرد که لیونل مسی، ستاره بارسا، را بهترین بازیکن تاریخ می داند و کریس رونالدو را حتی در فهرست 5 بازیکنی که از تماشای بازی شان لذت می برد، قرار نداد.

به گزارش “ورزش”، مسی و کریس رونالدو در بیش از یک دهه گذشته، ستاره های اصلی دنیای فوتبال بودند و در 12 سال اخیر، 11 بار توپ طلا به یکی از آنها رسید. همین مسئله باعث شد تا بسیاری آنها را جزو بهترین های تاریخ فوتبال بدانند و اکنون رونالدوی برزیلی که خود نیز در دوران حرفه ای اش به افتخارات زیادی رسیده بود، به مقایسه آنها پرداخت.

او به آ اس گفت:” البته مسی شماره یک است. او استعدادی است که ما 20 یا 30 سال زمان می برد که بازیکنی مانند او داشته باشیم. من صلاح، هازارد و نیمار را هم دوست دارم و البته عاشق تماشای بازی امباپه هستم.”

 

رونالدوی برزیلی: البته که مسی بهترین است :: ورزش

 

رونالدو همچنین به مقایسه خود با امباپه پرداخت اما تایید کرد که علی رغم شباهت ها، همیشه مقایسه بازیکنان کار دشواری است.

” خیلی ها می گویند که او شبیه من است؛ سرعت بالایی دارد، تمام کننده خوبی است، جابجایی های فوق العاده ای دارد، با هر دو پا عالی ضربه می زند؛ گام های شگفت انگیزی دارد. ما شباهت هایی داریم اما من هیچ وقت مقایسه را دوست نداشتم؛ به ویژه بین بازیکنانی از نسل های متفاوت زیرا شرایط متفاوت است.”

این دومین بار در چند روز گذشته است که یک چهره معروف فوتبالی، با اطمینان از بهتر بودن مسی نسبت به رونالدو صحبت می کرد. به تازگی گری لینه کر، ستاره سابق تیم ملی انگلیس و مجری برنامه مچ آو د دی در شبکه بی بی سی، گقت:” مردم در موارد زیادی در زندگی، خیلی قبیله ای فکر می کنند و مسی در برابر رونالدو هم یکی از آنهاست.

 

رونالدوی برزیلی: البته که مسی بهترین است :: ورزش

 

البته انتخاب خیلی به این بستگی دارد که طرفدار بارسلونا، رئال مادرید، یوونتوس یا هر جای دیگر باشد. مشکلی نیست. من این مسئله را درک می کنم. من طرفدار سرسخت رونالدو هم هستم اما اگر در مورد بهترین بازیکن تاریخ صحبت می کنید، بحثی نیست که آن بازیکن، مسی است. این نظر من است اما آنها حتی به هم نزدیک هم نیستند.”

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
مصدومیت جزیی غلامی در تمرین استقلال  :: ورزش

مصدومیت جزیی غلامی در تمرین استقلال  :: ورزش (www.varzesh3.com)

فاوره: ندیدم سانچو چطور خوشحالی کرد :: ورزش

فاوره: ندیدم سانچو چطور خوشحالی کرد :: ورزش (www.varzesh3.com)