در

قطع همکاری بنی یاس با شفر :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1682765/13

زمان: 23:56  
1399/02/19

بازدید: 7,219


سرمربی آلمانی آخر ماه آزاد می‌شود؛

باشگاه بنی یاس امارات تمایلی به تمدید قرارداد سرمربی آلمانی‌اش ندارد.

به گزارش “ورزش”،  رسانه‌های اماراتی خبر دادند باشگاه بنی یاس امارات به وینفرد شفر آلمانی اعلام کرده هیچ تمایلی برای تمدید قرارداد او که در انتهای ماه جاری قراردادش به اتمام می‌رسد، ندارند و به این سرمربی آلمانی گفته‌اند به دنبال آینده‌اش باشد.

 

شفر بعد از ۱۰ ماه کار با بنی یاس، تیمی ساخته که از جمله جوان‌ترین تیم‌های امارات با میانگین سنی ۲۴ سال سن به حساب می‌آید، اما داستان قطع همکاری با او برای خیلی‌ها شگفت انگیز نبود چراکه عدم رضایت از عملکردش بارها مشاهده شده بود.

با وجود اینکه شفر توانست به بازیکنان جوان‌اش اعتماد کند، اما عملکرد چندان جذابی از نظر نتیجه‌گیری نداشت و به همین دلیل، باشگاه بنی یاس به این مربی ۷۱ ساله اعلام کرده می‌تواند در فصل آینده به تیم دیگری برود. البته پایان همکاری شفر و بنی یاس جای نگرانی ندارد چون او به آخر قراردادش رسیده و این قطع همکاری، یک تفاهم دو طرفه است.

سرمربی سابق استقلال در ۱۹ مسابقه‌ی این فصل لیگ برتر امارات هدایت بنی یاس را برعهده داشت که قبل از توقف مسابقات، تیمش را به رتبه نهم جدول رساند؛ تیمی با آن به نیمه نهایی جام حذفی صعود کرد ولی البته با باخت برابر الظفره از صعود به فینال ناکام بماند.

 

شفر در مدت حضورش در امارات به ۲۴ بازیکن فرصت بازی داد؛ خیلی از بازیکنان سن کمی داشتند ولی فیکس بازی کردند و موجب شد نسل جدیدی از بازیکنان را در این تیم به وجود بیاورد و با این عملکرد به پایان راه‌اش با بنی یاس برسد.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
بازگشایی در اسرائیل و بازگشت مردم به باشگاه و خرید

بازگشایی در اسرائیل و بازگشت مردم به باشگاه و خرید

پنج ستاره بزرگی که توپ طلای آسیا را نبردند :: ورزش

پنج ستاره بزرگی که توپ طلای آسیا را نبردند :: ورزش (www.varzesh3.com)