در

دوناروما به انگلیس برود؛ میلان جام نخواهد برد :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1682633/50

زمان: 23:40  
1399/02/18

بازدید: 209


جانلوکا پاگلیوکا

اسطوره دروازه‌بانی ایتالیا از دوناروما سنگربان آث میلان خواست به لیگ برتر انگلیس فکر کند چون میلان سالها تا رسیدن به موفقیت فاصله دارد.

به گزارش “ورزش”، جانلوکا پاگلیوکا، سنگربان سابق تیم ملی ایتالیا و از اسطوره‌های دروازه‌بانی این کشور می‌گوید جان‌لوئیجی دوناروما گلر امروز آث میلان باید از هر فرصتی برای پیوستن به تیمهای لیگ برتر انگلیس استفاده کند چرا که آث میلان تا رسیدن به موفقیت سالها فاصله دارد.

 

دوناروما به انگلیس برود؛ میلان جام نخواهد برد :: ورزش

 

دوناروما از فصل 2015-2016 درحالیکه تنها 16سال سن داشته برای روسونری بازی کرده و تا اینجا 166 بازی برای این تیم انجام داده. اما او که حالا 21ساله است در این مدت تنها یک جام قهرمانی بدست آورده و میلان امسال هم در رتبه هفتم جدول سری آ است و شانسی برای فتح هیچ جامی ندارد.

 

جانلوکا پاگلیوکا، اسطوره دروازه‌بانی ایتالیا می‌گوید دوناروما برای پیشرفت حرفه‌ای باید فرصت را غنیمت شمرده و به تیمی ملحق شود که از موقعیت بهتری برای فتح جام و رسیدن به هدفهای بزرگتر برخوردار است. او در این باره گفت:” دوناروما به میلان خیلی علاقه‌مند است و دوست دارد بماند ولی او باید حواسش جمع باشد. میلان تا سالها هیچ جامی نخواهد برد. تیمهای دیگری هستند که به وضوح از میلان جلوترند و او باید به این فکر کند”.

 

دوناروما به انگلیس برود؛ میلان جام نخواهد برد :: ورزش

 

پاگلیوکا در ادامه توصیه‌هایش به دوناروما گفت:” من اگر جای او بودم اگر پیشنهاد خوبی می‌آمد حتما به آن فکر می‌کردم، به خصوص اگر از لیگ برتر آمده بود. من اگر جای او بودم هدفم را انتقال به لیگ برتر تعریف می‌کردم”.

 

 

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
Agha Rezaye Gol - فیلم آقا رضای گل

Agha Rezaye Gol – فیلم آقا رضای گل

Hamsafar - فیلم همسفر

Hamsafar – فیلم همسفر