در

سراج: با تیم دوم جدول تنها 4 امتیاز فاصله داریم :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1682496/51

زمان: 04:45  
1399/02/18

بازدید: 1,016


تعطیلی لیگ ظلم به برخی از تیم ها است

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می گوید ما تابع قانون هستیم اما تصمیم گیری غیر کاشناسانه در مورد تعطیلی لیگ ظلم به برخی از تیم ها است.

به گزارش “ورزش”، بهنام سراج در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به تصمیم گیری در مورد تعطیلی لیگ گفت: «متاسفانه شیوع ویروس کرونا باعث شده تا فوتبال در سرتاسر جهان تعطیل شود و این مشکل تنها مختص به ایران نیست. امیدوارم هر تصمیمی که گرفته می شود کارشناسی شده و حرفه ای باشد چرا که تصمیم گیری غیر کارشناسانه ظلم به برخی از تیم ها است.»


وی افزود: «به نظر من صنعت نفت، فولاد و نفت مسجد سلیمان با این تعطیلی لیگ خیلی ضرر کردند. ما با تیم دوم جدول تنها ۴ امتیاز فاصله داریم. یعنی یک برد و یک تساوی. بعد از سال ها فوتبال جنوب کشور این شانس را دارد که نماینده ای در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد اما این تعطیلی بد موقع موجب شد تا شرایط به ضرر ما شود.»

 

 

سراج: با تیم دوم جدول تنها 4 امتیاز فاصله داریم :: ورزش

 


سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مورد سناریوی صعود چهار تیم اول لیگ به لیگ قهرمانان آسیا در صورت نیمه کاره ماندن لیگ تصریح کرد: « این تصمیم ظلم به ما است که اختلاف امتیاز کمی نسبت به سایر تیم های مدعی کسب سهمیه داریم اینکه بخواهند بدون مسابقه و تعیین قهرمان تنها چهار تیم برتر را به لیگ قهرمانان آسیا بفرستند تصمیم درستی نیست. به نظر من باید منتظر باشیم تا قانون بین المللی و واحدی از سوی فیفا و یا کنفدراسیون فوتبال آسیا وضع شود تا طبق آن عمل کنیم چون این یک مشکل بین المللی است.»


وی در پاسخ به این پرسش که آیا برای تیمش شانس کسب سهمیه را قائل است یا خیر، اضافه کرد:« در فوتبال هیچ چیز قطعی نیست اما هیچ تیمی بدون هدف در مسابقات شرکت نمی کند. برخی برای قهرمانی و برخی دیگر برای کسب سهمیه. ما هم هدفمان کسب سهمیه است و الان هم از شانس خوبی برای رسیدن به هدفمان برخوردار هستیم.»

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
توضیح بیرانوند درباره زلزله ۵.۱ ریشتری در لرستان :: ورزش

توضیح بیرانوند درباره زلزله ۵.۱ ریشتری در لرستان :: ورزش (www.varzesh3.com)

معافیت ۱۲۰ روزه واردات برق از ایران برای حمایت از دولت جدید عراق

معافیت ۱۲۰ روزه واردات برق از ایران برای حمایت از دولت جدید عراق (www.radiofarda.com)