در

سهمیه آسیا برای هر تیم چند میلیارد آب می خورد؟ :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1682416/24

زمان: 17:17  
1399/02/17

بازدید: 617


50 میلیارد برای ورود و 100 میلیارد برای فینال

این روزها و باتوجه به بیماری کرونا حساسیتی نسبت به جدول رده بندی وجود ندارد تا برای یکی معدود دفعات خیلی تیم ها خود را از همین الان آسیایی ندارد. اتفاقی که حداقل پنجاه میلیارد می تواند هزینه به وجود بیاورد.

 به گزارش “ورزش”، رقابت های لیگ امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا در حالی به تعلیق درآمد که یک سوم بازی های لیگ در فصول گذشته بسیار پر حرارت و بعضا با جنجال هایی برگزار می شد و همه چشم ها به تیم های صدر جدولی دوخته می شد تا علاوه بر تیم قهرمان، تیم هایی که سهمیه آسیا را می گیرند هم مشخص شوند و به همین دلیل حضور در قسمت آسیایی جدول رده بندی لیگ برتر از همان پیش از آغاز بازی های لیگ، هم اهمیت و هم جذابیت فراوانی برای تیم های حاضر در لیگ برتر ایران داشت.

 

در این میان، مدیران تیم هایی که در پلن فصل پیش روی خود، قصد آسیایی شدن هم داشتند باید بدون تعارف از پیش از آغاز بازی ها شرایط آماده سازی تیم را مهیا می کردند. اردوهای داخلی و خارجی، بدنسازی، حمل و نقل، امکانات، هتل و اماکن سکنی گزیدن، جذب بازیکن و تغییر احتمالی سرمربی و … تنها قسمتی از هزینه هایی هستندکه مدیران تیم باید برای رسیدن به سهمیه آسیایی باید آنها را بپردازند.

 

در این باره اما گفته می شود که با توجه به هزینه های رایج در فوتبال ایران و آنچه باید تیم هایی که داعیه آسیایی شدن دارند در نظر داشته باشند مبلغ بالاییست که توسط مدیران هر تیم باید هزینه شود. در این باره تخمین زده شده است که هر تیم برای فقط آسیایی شدن باید مبلغی در حد 50 میلیارد تومان و برای رسیدن در میان تیم های نایی لیگ قهرمان مبلغی در حد 100 میلیارد تومان برای هر تیمی آب می خورد.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
آیا روسیه پروژه حذف بشار اسد را، بدون نقش ایران، کلید زده است؟

آیا روسیه پروژه حذف بشار اسد را، بدون نقش ایران، کلید زده است؟ (www.radiofarda.com)

سقوط صادرات ایران به کشورهای عربی در سال ۹۸

سقوط صادرات ایران به کشورهای عربی در سال ۹۸ (www.radiofarda.com)