در

کنعانی زادگان: آماده اتمام لیگ برتر هستیم :: ورزش (www.tasnimnews.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.

به گزارش “ورزش” و به نقل از تسنیم، محمدحسین کنعانی‌زادگان در گفت‌وگو با اپلیکیشن رسمی باشگاه پرسپولیس در خصوص تمرینات اختصاصی خود در خانه گفت: این روزها در خانه به صورت اختصاصی تمریناتم را انجام می‌دهم. هر روز با مربی بدنساز و اختصاصی خودم در سالنی که در محل زندگی من هست تمرین می‌کنم. همچنین در زمین چمن مصنوعی تمرینات هوازی را برگزار می‌کنم. خوشبختانه در شرایط خوبی هستم.

 

وی ادامه داد: از نظر بدنی در شرایط خیلی خوبی هستم و هر روز تمرینات با توپ و هوازی را انجام می‌دهم. مشتاقانه آماده آغاز بازی‌های لیگ برتر هستم، البته اگر تصمیم بگیرند که لیگ تعطیل شود باید پرسپولیس را قهرمان اعلام کنند و ما باید آماده فصل آینده شویم.

 

مدافع تیم پرسپولیس که در روزهای قبل در صفحه شخصی خود از دلتنگی این روزهایش صحبت و فیلمی منتشر کرده بود در این مورد اظهار داشت: واقعا دلتنگ هواداران پرسپولیس هستم. آنها با جان و دل از ما در سرما و گرما حمایت می‌کنند و همیشه پشتیبان ما هستند. واقعا خوشحالم که هواداران میلیونی داریم و ارادت خاصی به تک تک آنها دارم. وقتی دوباره به پرسپولیس برگشتم با جان و دل برای پرسپولیس به میدان رفتم و چه یک ثانیه و چه 90 دقیقه که به زمین رفتم با همه توان بازی کردم. ما هر چه داریم از هواداران پرسپولیس است.

 

کنعانی زادگان: آماده اتمام لیگ برتر هستیم :: ورزش

 

کنعانی‌زادگان تصریح کرد: از طرف دیگر واقعا دلتنگ بچه‌های تیم هستم. درست است که با هم هر روز در ارتباط هستیم اما حضور در تمرینات واقعا لذت بخش بود. در تمرینات همیشه با هم کری داشتیم و این واقعا حس خوبی به همه ما می‌داد. امیدوارم این داستان کرونا زودتر تمام شود تا همه دوباره دور هم جمع شویم.

 

وی در پاسخ به این سوال که به نظرت لیگ برتر ادامه پیدا کند یا اینکه لیگ را باید تعطیل کنند افزود: در

دیدم که برخی از لیگ‌ها را تعطیل اعلام کردند. مثلا در فرانسه تیم پاریسن ژرمن را به عنوان قهرمان معرفی کردند. با این وضعیت باید تیم پرسپولیس را قهرمان اعلام کنند. ما 10 امتیاز از رقبا بالاتر هستیم و واقعا حق پرسپولیس است که قهرمان اعلام شود. این را بگویم که با آمدن آقای گل‌محمدی وضعیت پرسپولیس خیلی بهتر از قبل شده و با این وضعیت در سال‌های آینده هم می‌توانیم قهرمان شویم.

 

مدافع تیم پرسپولیس گفت: با احترام به همه تیم‌های لیگ برتری باید بگویم که ما بازی‌های سخت خود را انجام دادیم و باید با تیم‌های میانه جدول و انتهای جدول بازی کنیم. ما به جر تساوی در دربی بقیه رقبای مستقیم را شکست دادیم، البته نمی‌شود گفت بازی‌های آسانی داریم اما به هر حال رقبای ما باید با یکدیگر بازی کنند و این موضوع به سود ما خواهد بود. من مخالف تعطیلی لیگ هستم اما اگر قرار باشد لیگ را تعطیل کنند باید پرسپولیس را به عنوان قهرمان معرفی کنند.

Source link

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
ابهام در برگزاری جلسه استیناف درباره مسعود شجاعی :: ورزش

ابهام در برگزاری جلسه استیناف درباره مسعود شجاعی :: ورزش (www.varzesh3.com)

مسعود فراستی نقد فیلم طلا ی رامبد جوان ، پرویز شهبازی در برنامه هفت شبکه سه

مسعود فراستی نقد فیلم طلا ی رامبد جوان ، پرویز شهبازی در برنامه هفت شبکه سه