در

ابهام در برگزاری جلسه استیناف درباره مسعود شجاعی :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1681644/39

زمان: 13:54  
1399/02/13

بازدید: 228کمیته استیناف فدراسیون فوتبال هنوز برای تصمیم گیری درباره پرونده محرومیت مسعود شجاعی جلسه‌ای تشکیل نداده است.

به گزارش “ورزش”، مسعود شجاعی کاپیتان تراکتور به خاطر درگیری لفظی به داور مسابقه تیمش مقابل گل گهر سیرجان که منجر به اخراجش شد، از سوی کمیته انضباطی نیز با محرومیت 3 جلسه ای مواجه شد تا به واسطه دریافت کارت قرمز 4 بازی تیمش را از دست بدهد.


شجاعی قبل از تعطیلی مسابقات فوتبال 2 جلسه ای محرومیتش را سپری کرد و حالا 2 جلسه دیگر باقی مانده است. از این رو مسئولان تراکتور با اعتراض به استیناف خواهان تعلیق دو جلسه باقی مانده از محرومیت کاپیتان خود هستند.


جلسات کمیته استیناف فدراسیون فوتبال نیز به دلیل مسائل مربوط به کرونا مدت زیادی تشکیل نشد اما حالا که این کمیته هفته پیش برای پرونده بازی سپاهان و پرسپولیس تشکیل جلسه داد، تراکتوری ها خواهان آن هستند تا هرچه سریع تر درباره محرومیت شجاعی نیز تصمیم گرفته شود. مسئولان تراکتور مستندات خود در این پرونده را به دست استیناف رساندند و امیدوار هستند تا دو جلسه محرومیت مسعود شجاعی بخشیده شود تا او از زمان شروع لیگ برتر برای تیمش به میدان برود.


در این خصوص اما مشخص نیست جلسه استیناف برای رسیدگی به پرونده شجاعی چه زمانی برگزار خواهد شد. البته که چندی قبل علیرضا صالحی رییسه این کمیته به خبرنگار ما گفته بود قطعا قبل از شروع رقابت‌های لیگ برتر درباره این پرونده تصمیم خواهند گرفت.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
گفتن و نوشتن از بدیهیات

گفتن و نوشتن از بدیهیات (meidaan.com)

کنعانی زادگان: آماده اتمام لیگ برتر هستیم :: ورزش

کنعانی زادگان: آماده اتمام لیگ برتر هستیم :: ورزش (www.tasnimnews.com)