در

بازیکنی که به دلیل خروج از قرنطینه زندانی شد! :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1681392/24

زمان: 19:37  
1399/02/11

بازدید: 495


خروج بدون مجوز و توهین به کارمند دولت

بازیکن سابق تیم الزمالک مصر که از این تیم جدا شد، به دلیل خروج از محدوده تعیین شده به عنوان قرنطینه و درگیری با کارمند دولت به چهار ماه زندان محکوم شد.

به گزارش  “ورزش”، یک دادگاه در تونس، امروز رای مربوط به حمدی النقاز، بازیکن تونسی و سابق تیم الزمالک مصر را صادر کرد و به این ترتیب بازیکن مورد نظر باید علاوه بر جریمه 100 دینار تونس(35 دلار)، چهار ماه را نیز در زندان سپری کند.

 

حمدی النقاز که پس از جدایی اخیر خود از تیم الزمالک مصر به لیگ لیتوانی رفت پس از حضور در تونس، به او تفهیم که به دلیل شیوع ویروس کرونا باید مدت زمان دو هفته ای را در قرنطینه بگذراند و پس از آن بتواند به زندگی شخصی خود بپردازد.

 

اما این بازیکن بعد از مدت کوتاهی بدون آنکه مجوز ورود به شهر را داشته باشد از قرنطینه خود بیرون آمد و البته پس از درگیری با کارمندی که قصد ممانعت از خروج وی را داشت او را مورد توهین خود قرار داد و در نهایت همین توهین و البته خروج بدون مجوز از قرنطینه باعث شد تا دادگاهی برای او تشکیل شود و در نتیجه احکام عنوان شده بالا اعلام شود.

 

گفتنی است حمدی النقاز اخیرا نیز پرونده ای در کمیته انضباطی فیفا علیه تیم الزمالک مصر باز کند. پرونده ای که مربوط به شکایت او از تیم مصری بود و در نهایت فیفا نیز رای به این بازیکن داد و درباره آن عنوان کرد لغو قرارداد النقاز با باشگاه الزمالک به دلیل بیش از دو ماه عدم دریافت حقوق، قانونی بوده و این باشگاه مصری حالا باید ظرف 45 روز، مبلغ 2 میلیون و 250 هزار دلار را به عنوان اصل پول و جریمه این بازیکن به وی بدهد در غیر این صورت از سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم خواهد شد.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
نامه رسمی وکیل دیاباته به استقلال!  :: ورزش

نامه رسمی وکیل دیاباته به استقلال!  :: ورزش (www.varzesh3.com)

ایرانی‌ها در سه ماهه اول سال جاری میلادی ۲۱ درصد کمتر طلا خریدند

ایرانی‌ها در سه ماهه اول سال جاری میلادی ۲۱ درصد کمتر طلا خریدند (www.radiofarda.com)