در

نامه رسمی وکیل دیاباته به استقلال!  :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.

به گزارش ورزش، در روزهایی که استقلال با دردسرهای بزرگی در امور مالی روبرو است، انتشار سند جعلی پرداخت پول شیخ دیاباته را ناراحت کرده است.

 

دیاباته بار اول طی تماس با مسوولان باشگاه ناراحتی خود را از فرستادن سند جعلی پرداخت پول نشان داد و حالا از طریق وکیلش باشگاه را تهدید به فسخ قرارداد با این باشگاه کرده است.

 

در نامه دیاباته به استقلال آمده است که اگر باشگاه 250 هزار دلار پول دیاباته را تا تاریخ 15 می (26 اردیبهشت ماه) پرداخت نکند این بازیکن از طریق فیفا اقدام به فسخ قرارداد خواهد کرد.

 

این بازیکن تا کنون بارها با بدقولی مدیران استقلال راه آمده است اما به گفته یکی از مسوولان باشگاه استقلال آنچه او را ناراحت کرده است ارسال سند جعلی است که این بازیکن آن را به نوعی بی احترامی به خود تلقی کرده است.

 

نامه رسمی وکیل دیاباته به استقلال!  :: ورزش

 

این اتفاق در حالی رخ داده است که باشگاه استقلال در حال حاضر با مشکلات عدیده مالی روبرو است و پرداخت چنین رقمی در فرصتی 16 روزه کار بسیار سختی به نظر می رسد. 

 

دیاباته در این فصل نسبت به دقایق بازی ای که استقلال انجام داده آمار فوق العاده ای در گلز نی ثبت کرده است و طبیعی است که فرهاد مجیدی روی  حضور او در ادامه فصل حساب ویژه ای باز کرده است.

 

با این شرایط احمد سعادتمند باید از فردا به دنبال تامین منابع مالی باشد تا با پرداخت رقمی نزدیک به 4 میلیارد تومان به این بازیکن از فسخ قرارداد مهاجم اهل مالی تیم خود جلوگیری کند که با توجه به مشکلات مالی باشگاه کار ساده ای نخواهد بود.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
فوتبالیست‌ها نگران مبتلا شدن به کرونا هستند :: ورزش

فوتبالیست‌ها نگران مبتلا شدن به کرونا هستند :: ورزش (www.varzesh3.com)

بازیکنی که به دلیل خروج از قرنطینه زندانی شد! :: ورزش

بازیکنی که به دلیل خروج از قرنطینه زندانی شد! :: ورزش (www.varzesh3.com)