در

فوتبالیست‌ها نگران مبتلا شدن به کرونا هستند :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1681317/50

زمان: 13:37  
1399/02/11

بازدید: 272


دبیر کل FIFPro

دبیرکل FIFPro می‌گوید بازیکنان فوتبال به شدت نگران مبتلا شدن به کرونا در صورت شروع مجدد لیگها هستند و نمی‌خواهند عامل انتقال بیماری به خانواده و دوستان خود باشند.

به گزارش “ورزش”، دبیر کل FIFPro فدراسیون بین‌المللی اتحادیه‌های بازیکنان فوتبال می‌گوید بازیکنان فوتبال در گوشه و کنار دنیا به شدت نگران مبتلا شدن به ویروس کرونا در صورت شروع مجدد زودهنگام لیگها هستند و نمی‌خواهند عامل انتقال بیماری به خانواده و دوستان‌شان باشند.

 

درحالیکه فرانسه، هلند و بلژیک لیگهای خود را تعطیل کرده‌اند، لیگهای بزرگ اروپایی یعنی لالیگا، لیگ برتر، بوندس‌لیگا و سری آ قصد دارند حداکثر از خردادماه رقابتهای خود را از سر بگیرند. به همین دلیل است که FIFPro با این برنامه‌ها مخالفت کرده و می‌گوید فوتبالیست‌ها به شدت نگران این موضوع هستند.

 

فوتبالیست‌ها نگران مبتلا شدن به کرونا هستند :: ورزش

 

یوناس بائر هوفمن، دبیر کل FIFPro در این باره گفت:” بازیکنان فوتبال به شدت نگران خطر مبتلا شدن به ویروس هستند. آنها از این می‌ترسند که عامل انتقال بیماری به خانواده و دوستان خود شوند. آنها نگرانند که فوتبال در شرایط نامساعد آغاز شود و به اتفاق‌هایی منجر شود که سلامت‌ خودشان و مردم را به خطر بیندازد چون عده زیادی از مردم از آنها الگو می‌گیرند”.

 

دبیر کل FIFPro در ادامه گفت:” بنابراین خیلی مهم است که شروع مجدد فوتبال در ایمنی کامل باشد و ریسک‌ها تا بیشترین حد ممکن کاهش یابد. شروع دوباره زودهنگام بدترین اقدام ممکن است چون ویروس هنوز از بین نرفته. اگر لیگها شروع شود و بازیکنان مبتلا شوند باید دوباره فوتبال را تعطیل کنیم و این دفعه برای دوره طولانی‌تری متوقف نگه داریم. در صورتیکه اگر از اول صبر می‌کردیم می‌توانستیم از همه اینها جلوگیری کنیم”.

 

فوتبالیست‌ها نگران مبتلا شدن به کرونا هستند :: ورزش

 

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
جهش شاخص سهام در بورس تهران؛ آیا لشکر دیگری از مال‌باختگان در راه است؟

جهش شاخص سهام در بورس تهران؛ آیا لشکر دیگری از مال‌باختگان در راه است؟ (www.radiofarda.com)

نامه رسمی وکیل دیاباته به استقلال!  :: ورزش

نامه رسمی وکیل دیاباته به استقلال!  :: ورزش (www.varzesh3.com)