در

صحبت های جنجالی عضو کمیته استیناف در رادیو :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1681095/47

زمان: 10:23  
1399/02/10

بازدید: 744مهدی دادرس می‌گوید سپاهانی ها عزم حضور در زمین را نداشتند و این را حتی خودشان هم گفتند. 

به گزارش ورزش، عضو کمیته استیناف در گفتگو با رادیو جوان درخصوص واکنش باشگاه سپاهان به رای این کمیته گفت: این بیانیه اصلا برای من ارزش ندارد. ما به حق حکم دادیم و این ها باختند؛ هم در کمیته انضباطی و هم استیناف. ۱۰ قاضی اشتباه می‌گویند و این ها درست؟ اصلا برای من مهم نیست، در یک محکمه یک نفر می‌برد و یک نفر می‌بازد. طرفی که باخته میگوید ظلم شده! شما بگویید یک نفر در محکمه باخته و گفته رای عادلانه بوده.

 

دادرس افزود: به جای یک بیانیه ده بیانیه بدهند. من گفتم به CAS شکایت کنند، ۷۰۰-۸۰۰ میلیون هم هزینه کنند  که نشان می‌دهد باشگاه های ما پولدار هستند. هوای آنجا هم خوب است ۵-۶ نفر می‌روند آنجا هستند و به دادگاه CAS هم یک پولی می‌رسد. ما هم خوشحال می‌شویم که دادگاه CAS رای ما را تایید کند. تهدید کردند که می‌رویم دادگاه عالی ورزش و ما هم این را گفتیم؛ بیانیه را هم نخواندیم، چون ارزشی ندارد که وقتمان را بگذاریم.

 

او همچنین در مورد این بیانیه اضافه کرد: گزارش ناظر، تلویزیون، حرف بازیکن خودشان که گفت نمی‌خواستیم بازی کنیم. میلی نبوده و اگر هم بوده طبق قانون شما حضور نداشتید و گزارش ناظر داوری به ناظر بازی و حتی گزارش پلیس هم این را نشان می‌دهد و این ها بازی را باختند و اگر زیاد صحبت کنند با اجازه از آقای صالحی صحبت های پلیس اصفهان را پخش می‌کنیم.

 

دادرس در پاسخ به این سوال که اگر دادگاه عالی ورزش به نفع سپاهان رای بدهد واکنش آن ها چیست گفت: اگر آن دادگاه به نفع سپاهان رای بدهد تابع قانون هستیم. گریه نمی‌کنیم که بگوییم چرا اینطور شد، قبول میکنیم اما اطمینان داریم CAS چنین حکمی نمی‌دهد اما اگر بدهد هم ما قبول می‌کنیم، چون مجبوریم اصلا قبول کنیم.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
کیفیت بنزین ایران در چه حد‌ است؟

کیفیت بنزین ایران در چه حد‌ است؟ (www.radiofarda.com)

خبرگزاری هرانا | احضار و تفهیم اتهام مدیر سایت خبری «صبح شیراز»

خبرگزاری هرانا | احضار و تفهیم اتهام مدیر سایت خبری «صبح شیراز» (www.hra-news.org)