در

دردسر کرونایی لژیونرهای هندبال در اروپا :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1680313/44

زمان: 12:50  
1399/02/06

بازدید: 195


بوندس لیگا تعطیل شد، رومانی استارت زد!

به دلیل شیوع ویروس کرونا 4 تیم مرحله نهایی لیگ قهرمانان هندبال اروپا با تصمیم فدراسیون هندبال اروپا معرفی شدند.

به گزارش “ورزش”، با اعلام وب سایت رسمی فدراسیون هندبال اروپا بازی های مرحله یک هشتم نهایی و یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در بخش مردان برگزار نخواهد شد. با تصمیم فدراسیون هندبال اروپا چهار تیم بارسلونا اسپانیا، پاریسن ژرمن فرانسه، کیل آلمان و وسزپرم مجارستان به مرحله فینال ۴ لیگ قهرمانان اروپا راه یافتند.


از سوی دیگر لیگ هندبال بوندسلیگای آلمان در فصل 2019/20 به دلیل شیوع بیماری کرونا با معرفی تیم کیل به عنوان قهرمان مختومه اعلام شد. تیم های لیگ یک و دو بوندسلیگای آلمان تصمیم گرفتند که این فصل را به پایان برسانند.با توجه به نیمه تمام ماندن مسابقات لیگ های هندبال بوندسلیگای 1 و 2 قانون سقوط اجرا نخواهد شد. بدین ترتیب لیگ هندبال حرفه ای بوندس لیگای آلمان که تا به حال با 18 تیم یرگزار می شد در فصل آینده با 20 تیم کار خود را آغاز خواهد کرد.


عجیب تر اما اتفاقی است که در رومانی رخ داده. در جلسه هیات مدیره فدراسیون هندبال رومانی با 10 رای موافق و 4 رای مخالف تصویب شد که مسابقات هندبال در فصل 2019/20 ادامه پیدا کند.


این در حالی است که به دلیل شیوع بیماری کرونا اکثر لیگ های معتبر اروپایی به پایان رسیده است و این تصمیم فدراسیون هندبال رومانی انتقادهای بسیاری در پی داشته است. با احتساب حداقل مدت زمان برای بدنسازی و تمرینات تیمی بازیکنان که در حال حاضر قرنطینه می باشند، باید از اواخر اردیبهشت در تمرینات حاضر شوند که این موضوع می تواند برای چهار لژیونر ایرانی شاغل در این کشور خطر آفرین باشد. 


رومانی بعد از بلاروس دومین کشوری است که در دوران شیوع بیماری کرونا مسابقات هندبال را پیگری می کند. لیگ هندبال رومانی در حالی از 11 خرداد تا 5 تیرماه برگزار خواهد شد که این کشور با حدود 11 هزار بیمار مبتلا به کرونا و ثبت حدود 600 فوتی در وضعیت جالبی قرار ندارد.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
بازتاب عمل جراحی علیرضا کریمی در رسانه‌های روسیه :: ورزش

بازتاب عمل جراحی علیرضا کریمی در رسانه‌های روسیه :: ورزش (www.varzesh3.com)

تنیس اپن استرالیا تا سال ۲۰۲۲ برگزار نخواهد شد؟ :: ورزش

تنیس اپن استرالیا تا سال ۲۰۲۲ برگزار نخواهد شد؟ :: ورزش (www.varzesh3.com)