در

پیشنهاد باشگاه‌دانمارکی؛تماشای‌بازی از داخل‌ماشین :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1680256/51

زمان: 01:00  
1399/02/06

بازدید: 4,261یکی از باشگاه های دانمارکی برای تماشای رقابت های سوپر لیگ این کشور طرحی جالب و در عین حال عجیب را ارائه کرده است.

به گزارش “ورزش”،  در شرایطی که تعلیق رقابت های فوتبال در سراسر جهان، ضررهای مالی هنگفتی به اسپانسرها و به تبع آن به باشگاه ها وارد کرده است هر باشگاهی سعی می کند با ارائه طرحی هر چه زودتر به این تعطیلی عذاب آور پایان دهد.


در دانمارک، اما سران باشگاه میچلند پیشنهاد متفاوتی به هوادارانش داده است. این باشگاه به هوادارانش گفته اگر از خانه‌نشینی و تماشای مسابقه از تلویزیون و کاناپه منازل‌شان خسته شده‌اند، خودروی شخصی خود را سوار شوند و به ورزشگاه بیایند، اما از آن پیاده نشوند!


در واقع این صدرنشین جدول رده‌بندی سوپرلیگ دانمارک روز جمعه اعلام کرد که درنظر دارد برای هر بازی به ۱۰ هزار نفر از هوادارانش اجازه دهد که به ورزشگاه نزدیک شوند، اما وارد آن نخواهند شد. برنامه این باشگاه برای سرگرم کردن هوادارانی که حداقل تا ماه آگوست از رفتن به ورزشگاه محروم هستند، این است که برای آن‌ها در اطراف استادیوم نمایشگر‌های بزرگی نصب کنند تا هواداران به همراه اعضای خانواده‌های‌شان از داخل خودرو قادر به تماشا بازی باشند. این باشگاه همچنین می‌خواهد یک ایستگاه رادیویی محلی نیز در اطراف ورزشگاه ایجاد کند تا از طریق آن گزارش زنده بازی برای هواداران مستقر در خودروهای شان پخش شود.


به این ترتب قرار است تابلوهای ویدیویی گسترده ای را خارج از MCH Arena احداث شود که محل دقیق  آن روبروی پارکینگی است که در آن بیش از 2000 مکان جدا از هم تعریف شده است .

 

 

پیشنهاد باشگاه‌دانمارکی؛تماشای‌بازی از داخل‌ماشین :: ورزش


در همین رابطه ارین میشل ، رئیس اپیدمیولوژی دانشکده صحرایی دانشگاه علوم پزشکی UCLA گفت: ” ما می دانیم که مردم از بودن در ورزشگاه لذت می برند.” واین تجربه متفواتی خواهد بود اما در کل فکر می کنم این طر امکان پذیر باشد.


در حال حاضر لیگ دانمارک تعلیق است، اما امکان دارد که به زودی مسابقات از سر گرفته شوند و باشگاه میچلند هم می‌خواهد برای ورود تماشاگرانش ۲ هزار فضای پارک خودرو فراهم کند تا بدون آنکه سلامت‌شان به خطر بیفتد از نزدیک‌ترین فاصله ممکن به ورزشگاه قادر به تماشای بازی‌ها باشند.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
عکس یادگاری ممنوع! کی لیگ در روز مادر آغاز می‌شود :: ورزش

عکس یادگاری ممنوع! کی لیگ در روز مادر آغاز می‌شود :: ورزش (www.varzesh3.com)

اعدام بی‌رحمانه یک زندانی مجروح به نام شهرام بایگان در زندان تبریز

اعدام بی‌رحمانه یک زندانی مجروح به نام شهرام بایگان در زندان تبریز (fa.iran-hrm.com)