در

توافق نهایی برای ادامه بوندسلیگا در تاریخ 9 می :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.

به گزارش “ورزش”، پس از هشت هفته تعطیلی بوندسلیگا به دلیل شیوع کرونا، گفته می شود که بازی ها ممکن است از 9 می(20 اردیبهشت) از سرگرفته شوند. تیم ها فعلا به صورت گروه های کوچک و با رعایت فاصله گذاری تمرینات روی چمن را شروع کرده اند و منتظر اعلام رسمی بوندسلیگا هستند.

بازی ها البته قطعا بدون تماشاگر خواهند بود.

 

 

توافق نهایی برای ادامه بوندسلیگا در تاریخ 9 می :: ورزش

 

 

امروز و پس از جلسه ای بین نمایندگان 36 باشگاه دسته اول و دوم بوندسلیگا، توافق شد که باز ی ها از 9 می از سر گرفته شوند ولی تحقق آن با اجازه دولت و مسئولات وزارت بهداشت خواهد بود و در واقع پس از کسب مجوزهای لازم، فوتبال آلمان می تواند از سر گرفته شود.

به این ترتیب بوندسلیگا اولین لیگ معتبر اروپا خواهد بود که از حالت تعلیق خارج شده و بازی ها ادامه پیدا خواهند کرد.

طبق توافق صورت گرفته، در بازی های بوندسلیگا حداکثر باید 322 نفر داخل و اطراف ورزشگاه حضور داشته باشند و در بوندسلیگای دو، این عدد به 270 نفر تقلیل خواهد یافت.

 

 

توافق نهایی برای ادامه بوندسلیگا در تاریخ 9 می :: ورزش

 

 

طبق برآورده های انجام شده، ضدعفونی کردن ورزشگاه ها، تست های کرونا و نیز ماسک های حفاظتی هزینه ای بالغ بر 2.2 میلیون پوند را به همراه خواهد داشت. قرار است از سوی فدراسیون فوتبال آلمان، 25 هزار تست ویروس کرونا به ارزش هر تست 90 پوند، فراهم شود تا هر بازیکن به صورت هفته ای یک بار مورد آزمایش قرار بگیرد.

 

کریستین سیفرت رئیس اتحادیه فوتبال آلمان در این رابطه گفت:« بوندسلیگا آماده برای شروع مجدد است. در تاریخ 9 می یا دیرتر. در این مورد ما تابع نظر سیاست مداران و مسئولان بهداشت خواهیم بود. الان نمی توان تاریخ دقیقی برای شروع مجدد بازی ها اعلام کرد اما آماده ایم تا تحت پروتکل های اعلامی از سوی افراد مسئول، بازی ها را از سر بگیریم.

 

 

Bundesliga CEO Christian Seifert Outlines Growth Strategy

 

 

در این مورد چیزی دست ما نیست. اینکه چه زمانی می توانیم بوندسلیگا را ادامه دهیم. گزینه های مختلفی را تحت بررسی داریم. اگر همه چیز برای 9 می مهیا باشد، تاریخ شروع بازی ها 9 می خواهد بود.»

 

هفته دیگر و پس از جلسه دولت قرار است در مورد ادامه قرنطینه عمومی تصمیم گیری شود. گفته می شود آنگلا مرکل صدراعظم آلمان قرار است قوانین قرنطینه را سبک تر کند و این چراغ سبزی برای ادامه بوندسلیگا در تاریخ 9 می خواهد بود. از میان 1100 فوتبالیست شاغل در فوتبال آلمان، 14 نفر به کرونا مبتلا شدند که همگی بهبود پیدا کردند.

 

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
تغییرات اقلیمی: تا ۲۰۳۰، جمعیت سیل‌زدگان جهان دو برابر می‌شود

تغییرات اقلیمی: تا ۲۰۳۰، جمعیت سیل‌زدگان جهان دو برابر می‌شود (www.radiozamaneh.com)

کرونا: ابهام در پرداخت بیمه بیکاری به بهانه «شرایط خاص»

کرونا: ابهام در پرداخت بیمه بیکاری به بهانه «شرایط خاص» (www.radiozamaneh.com)