در

به مبارزه با کرونا کمک کنید؛ با بکام فوتبال بازی کنید :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1679988/50

زمان: 09:20  
1399/02/04

بازدید: 448دیوید بکام اعلام کرد با هدف جمع‌آوری کمک در راه مبارزه با کرونا به هوادارانش امکان می‌دهد با او در یک بازی فوتبال پنج‌نفره شرکت کنند.

به گزارش “ورزش”، دیوید بکام، اسطوره فوتبال انگلیس اعلام کرد در تلاش برای جمع‌آوری کمک در راه مبارزه با اپیدمی کرونا به هوادارانش فرصت می‌دهد تا در یک بازی فوتبال پنج‌نفره با او بازی کنند. بکام در یک ویدیوی اینستاگرامی گفت کسانی که در چالش جمع‌آوری کمک او شرکت کنند از فرصت حضور در یک تجربه منحصربفرد در باشگاه اینترمیامی، باشگاه بکام برخوردار خواهند شد. یکی از کسانی که تا کنون به دعوت بکام پاسخ داده، تام بردی، ستاره فوتبال آمریکایی بوده.

 

هوادار خوش‌شانس بکام در صورت شرکت در چالش کمک‌رسانی او فرصت این را خواهد داشت تا در کنار چهار نفر دیگر از دوستان بکام در قالب یک تیم پنج‌نفره در یک بازی فوتبال با اسطوره انگلیسی همبازی باشد. او همچنین با بکام ناهار خواهد خورد و با حضور در استادیوم جدید اینتر میامی در فلوریدا، شاهد بازی این تیم خواهد بود.

 

به مبارزه با کرونا کمک کنید؛ با بکام فوتبال بازی کنید :: ورزش

 

بکام در این ویدیوی اینستاگرامی گفت:” من  با همراه خانواده‌ام در اینترمیامی می‌خواهم به شما فرصتی برای حضور در یک تجربه منحصربفرد بدهم. شما و چهار نفر از دوستان‌تان می‌توانید با من در یک مسابقه فوتبال پنج‌نفره در مجموعه تمرینی جدید اینترمیامی شرکت کنید. بعد از بازی ما با هم ناهار خواهیم خورد و بعد به همراه همدیگر شاهد بازی اینترمیامی خواهیم بود”.

 

تام بردی، ستاره فوتبال آمریکایی و قهرمان شش دوره سوپربول از اولین کسانی بود که به دعوت بکام پاسخ داد و اعلام کرد علاقه‌مند است تا نوعی دیگر از فوتبال، به غیر از فوتبال آمریکایی، را در کنار اسطوره‌ای مثل بکام تجربه کند.

 

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
توفان برقی در بنز و پرفروش‌ترین خودروی اسپرت جهان

توفان برقی در بنز و پرفروش‌ترین خودروی اسپرت جهان (www.radiofarda.com)

کاکا با طالع‌بینی بازیکن آث میلان شد! :: ورزش

کاکا با طالع‌بینی بازیکن آث میلان شد! :: ورزش (www.varzesh3.com)