در

انتظار رکورد تازه در افت رشد اقتصادی آمریکا (www.radiofarda.com)

محمود صادقی، نماینده مجلس شورای اسلامی، می‌گوید حکم صادرشده برای وی به دادگاه تجدیدنظر ارسال شده و در شرایط شیوع کرونا در ایران «صلاح نیست» که جزئیات پرونده وی در رسانه‌ها مطرح شود.

اظهارات آقای صادقی که خبرگزاری ایسنا روز سه‌شنبه، دوم اردیبهشت منتشر کرد پس از آن مطرح می‌شود که خبرگزاری فارس، نزدیک به سپاه پاسداران، جزئیاتی درباره حکم صادره برای وی منتشر کرد.

فارس نوشته که به دنبال شکایت صادق لاریجانی، رئیس سابق قوه قضائیه از این نماینده، وی به «۲۱ ماه» حبس و «پنج میلیون تومان» جزای نقدی محکوم شده است.

این خبرگزاری، اندکی بعد، ۲۱ ماه زندان و پنج میلیون تومان را حذف کرد و نوشت که صادقی به چند ماه حبس و جزای نقدی محکوم شده است.

با این حال آقای صادقی در گفت‌و‌گو با ایسنا بدون اشاره به جزئیات گفت که «حکمی» در اواخر بهمن در دادگاه برای او صادر شده و اکنون در مرحله بررسی در دادگاه تجدیدنظر است.

صادقی از این که میزان محکومیت وی به خبرگزاری فارس «درز» کرده، اظهار تعجب کرده که «در شرایط فعلی کرونایی کشور موضوع جزئیات پرونده رسانه‌ای شود.»

نماینده تهران در مجلس توضیح روشنی درباره ارتباط میان شیوع کرونا و میزان محکومیت خود نداده و تنها گفته که «صلاح» نمی‌داند در این زمینه با رسانه‌ها صحبت کند.

محمود صادقی پیش از این درباره صادق لاریجانی که در حال حاضر ریاست مجمع تشخیص مصلحت را بر عهده دارد، در توییتی نوشته بود: «این روزها برای خیلی‌ها این سؤال پیش آمده که کسی که قادر به تشخیص مصالح و اشراف بر مسائل و زد و بندهای مالی در حوزه دفتری خودش نبوده، چگونه می‌تواند مصلحت نظام را تشخیص بدهد؟»

اشاره وی به پرونده اکبر طبری، معاون امور اجرایی قوه قضاییه در دوره ریاست صادق لاریجانی است که در بازداشت به سر می‌برد و «توصیه و اعمال نفوذ در برخی از پرونده‌های قضایی»، از جمله اتهامات وی است.

چه فکر می‌کنید؟

Legend

ارسال شده توسط گروه خبر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
PSG رقیب جدید بارسا برای جذب ستاره میلان :: ورزش

PSG رقیب جدید بارسا برای جذب ستاره میلان :: ورزش (www.varzesh3.com)

برچسب غیرقابل فروش اتلتیکو روی هافبک اسپانیایی :: ورزش

برچسب غیرقابل فروش اتلتیکو روی هافبک اسپانیایی :: ورزش (www.varzesh3.com)