در

درخشنده: از مربیان داخلی استفاده کنیم :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.

به گزارش “ورزش” و به نقل از فارس، سعید درخشنده درمورد برگزاری جلسه کارگروه مشورتی انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال اظهار داشت: تیم ملی ایران المپیکی شده است و هر مربی که بخواهد کارش را با این تیم شروع کند در شرایط بسیار خوبی قرار خواهد گرفت. ما جز هشت تیم برتر دنیا هستیم و سهمیه المپیک را هم داریم.

 

وی ادامه داد: نشستن روی نیمکت تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های المپیک افتخاری برای هر مربی به شمار می‌رود. در شرایط کنونی برترین مربی‌های دنیا هم دوست دارند با والیبال ایران کار کنند.

 

عضو کارگروه مشورتی انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال گفت: از زمانی که قرارداد کولاکوویچ فسخ شد، مربیان بزرگ دنیا خودشان درخواست دادند که در کنار تیم ملی والیبال ایران حاضر باشند. ما چندین دوره در لیگ ملت‌های درخشیدیم و دوره قبلی المپیک هم حاضر بودیم و به همین دلیل مربیان بزرگ دنیا هم علاقمند هستند با تیم ملی ایران کار کنند.

 

درخشنده با بیان این سوال که باید بررسی کنیم که والیبال ما به چه چیزی نیاز دارد، عنوان کرد: تیم ملی سهمیه حضور در المپیک را کسب کرده و نیازی به هیچ تلاشی ندارد؛ فقط کافی است تا ملی‌پوشان در المپیک عملکرد خوبی داشته باشند تا بتوانیم در جمع 4 تیم برتر قرار بگیریم.

 

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور، بیانات مقام معظم رهبری درمورد صرفه‌جویی و اینکه حضورمان در المپیک قطعی است چه بهتر که از مربیان داخلی استفاده کنیم، اما این موضوع شرایط خاص خود را دارد. این اتفاق نیازمند حمایت همه‌جانبه است و اگر فدراسیون چنین تصمیمی بگیرد همه باید از آن حمایت کنند. بعد از المپیک 2021 زمان داریم تا برای المپیک بعدی تصمیم‌گیری کنیم؛ البته قبل از المپیک بعدی یک دوره رقابت‌های لیگ ملت‌ها را هم داریم.

 

درخشنده گفت: جلسات هم‌اندیشی ادامه خواهد داشت تا به جمع بندی نهایی برسیم. امیدوارم با گرفتن نظر سایر کارشناسان بتوانیم بهترین گزینه را برای هدایت تیم ملی انتخاب کنیم.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
کرونا، اقتصاد مصرفی و پس‌انداز خانواده‌ها

کرونا، اقتصاد مصرفی و پس‌انداز خانواده‌ها (www.radiozamaneh.com)

اسطوره انگلیس: نمی توانم یک چوب گلف را نگه دارم :: ورزش

اسطوره انگلیس: نمی توانم یک چوب گلف را نگه دارم :: ورزش (www.varzesh3.com)