در

پیروزی شطرنج‌بازان ایران مقابل آرژانتین :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.

به گزارش ”ورزش” و به نقل از ایسنا، هشتمین دور از پیکارهای لیگ جهانی شطرنج آنلاین با پیروزی تیم ایران در هر سه بخش بولت، بلیتس و سریع برابر تیم آرژانتین به پایان رسید. تیم ایران با نتایج ۱۰۵.۵ بر ۳۰.۵ در بولت ، ۱۲۷.۵ بر ۳۸.۵ در بلیتس و با نتیجه ۱۰۲ بر ۳۴ در رقابت سریع به پیروزی دست یافت.


در این رقابت ها هشت تیم در دو مرحله به مصاف هم خواهند رفت. پس از رقابت در مرحله مقدماتی، چهار تیم موفق به صعود به گروه قهرمانان خواهند شد و چهار تیم باقی مانده با هم خواهند جنگید تا به دسته پایین تر سقوط نکنند.


بعد از رقابت بین چهار تیم پایین جدول، دو تیم که کمترین امتیاز را به دست آورده باشند به لیگ دسته پایین تر سقوط می کنند و جای آنها را تیم هایی که موفق شده اند در دسته پایین تر بیشترین امتیاز را کسب کنند خواهند گرفت. 


تیم ایران که از صعود به لیگ قهرمانان باز ماند برای ماندن در لیگ یک تلاش می کند. البته احتمال سقوط ایران به دسته پایین تر با توجه به امتیاز ها کم است. شطرنج بازان ایران در تلاش هستند که  بالاتر از فرانسه مقام پنجم را تثبیت کنند.

 

در دیگر دیدار این مرحله روسیه با وجود آنکه صربستان تمام توان خود را به عرصه این رقابت آورده بود در هر سه مسابقه قاطعانه پیروز شد تا تنها رقیب جدی اوکراین برای تصاحب عنوان قهرمانی لیگ محسوب شود.

دیدارهای دیگر این مرحله با رویارویی اوکراین برابر قزاقستان و فرانسه مقابل پرو پیگیری خواهد شد.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
«همه‌ی قدرت» برای انقلابیان حرفه‌ای

«همه‌ی قدرت» برای انقلابیان حرفه‌ای (www.radiozamaneh.com)

وام از صندوق بین‌المللی پول − همچنان بلاتکلیف

وام از صندوق بین‌المللی پول − همچنان بلاتکلیف (www.radiozamaneh.com)