در

کاوه: حق به حقدار می‌رسد :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1679447/1

زمان: 01:00  
1399/02/01

بازدید: 3,495


برای تیم ملی کشتی تصمیمی درست خواهیم گرفت

مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد گفت: تلاش می‌شود حق به حقدار برسد و هر کسی که می‌خواهد در المپیک ملی‌پوش باشد، باید آمادگی و توانمندی خود را نشان دهد. 

به گزارش “ورزش” و به نقل از تسنیم، محسن کاوه در مورد برنامه‌های کشتی در حالی که تمام مسابقات فعلاً تعطیل است، اظهار داشت: ابتدا باید ببینیم اتحادیه جهانی می‌خواهد چه تصمیمی در مورد مسابقات بگیرد، چه رقابت‌هایی را برگزار می‌کند و از چه تاریخی دوباره مسابقات بین‌المللی آغاز خواهد شد. ما هم البته طرح‌ها و برنامه‌هایی داریم که آنها را بررسی می‌کنیم تا به یک تصمیم درست برسیم.

 

وی درباره اینکه فدراسیون کشتی قصد دارد امسال مسابقات انتخابی تیم‌های ملی آزاد و فرنگی را برگزار کند، گفت: یک طرحی هست که باید بیشتر در موردش فکر کرد. تا زمانی هم که این طرح بیرون نیاید، نمی‌شود در موردش صحبت کرد، ولی فکر می‌کنم وقتی این طرح اجرا شود که کشتی‌گیر به حقش می‌‌رسد. 

 

مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد تأکید کرد: همه شانس دارند که به دوبنده تیم ملی برسند. برای کسانی که می‌خواهند شانس خود را برای شرکت در المپیک آینده محک بزنند مسیری تعریف شده است که در آن بهترین‌ها انتخاب شوند. تلاش می‌شود که در المپیک توکیو، حق به حقدار برسد و هر کسی که می‌خواهد در المپیک ملی‌پوش باشد، بعد از گذر از این دوره کرونا باید بتواند خودش را نشان دهد. 

 

کاوه در مورد اینکه آیا باز هم فرآیندی برای انتخابی تیم ملی تعریف شده است و یا اینکه تنها یک مسابقه به این عنوان وجود دارد، گفت: این طرح هنوز هم نیاز به بررسی دارد. دعا می‌کنم که هر چه زودتر این بیماری از کل دنیا برود. فعلاً نیز اولویت این است که دوره بیماری برطرف شود و بعد از آن می‌شود به ورزش و کشتی پرداخت. کرونا که تمام شود در مورد کلیه مسابقات تصمیم‌گیری خواهد شد.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
اسکولز: هر وقت آنری گل می‌زد، نیستلروی عصبی می‌شد! :: ورزش

اسکولز: هر وقت آنری گل می‌زد، نیستلروی عصبی می‌شد! :: ورزش (www.varzesh3.com)

رحیمی: کسی دوست ندارد من به کشتی برگردم :: ورزش

رحیمی: کسی دوست ندارد من به کشتی برگردم :: ورزش (www.varzesh3.com)