در

به خاطر رونالدو اینتری شدم :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1676505/42

زمان: 21:23  
1399/01/15

بازدید: 3,342


روملو لوکاکو:

روملو لوکاکو، مهاجم گلزن اینتر در مورد الگوهایش در دوران کودکی صحبت کرد.


به گزارش “ورزش”، روملو لوکاکو در گفت و گویی در اینستاگرام با تیری آنری، اسطوره فرانسوی آرسنال در مورد زوج درخشان خط حمله این فصل اینتر در کنار لائوتارو مارتینز و نحوه هماهنگی آنها در تمرینات و مستطیل سبز توصیحاتی را ارائه داده است.

 

روملو لوکاکو گفت: “همه چیز از روز اول حضورم در باشگاه اینتر شروع شد. من به زبان اسپانیایی صحبت کرده و به لائوتارو گفتم چه انتظاری از هم تیمی ات در خط حمله داری؟ همچنین به او گفتم من وقتی صاحب توپ می شوم علاقمندم زوج من اطرافم به سرعت حرکت کرده و در زمین فعال و پویا باشد، زیرا این همان چیزست که سرمربی از ما می خواهد.

 

به خاطر رونالدو اینتری شدم :: ورزش

 

در برخی بازی ها من مهاجم هدف هستم و لائوتارو اینگونه و با حرکاتش به من کمک می کند و در بعضی از مسابقات ما هر دو باید در فضاها حرکت کنیم. روشی که در ما در تمرینات کار می کنیم این است که هر روز تجزیه و تحلیل ویدئویی را از نحوه عملکرد خود داشته، بلکه به ندرت روز بعد اشتباهی مشابه را تکرار می کنیم.

 

وقتی کودک بودم به خاطر حضور رونالدو و آدریانو، اینتر تیم رویایی من بود، بنابراین انتقال به این تیم برایم مانند رویا بود. وقتی که من مثل شش یا هفت ساله بودم رونالدو در اینتر بازی می کرد. سال 1998 اولین خاطره من از فوتبال بود. اینتر در فینال جام یوفا بازی کرد، سپس جام جهانی فرا رسید و بعد رونالدو مصدوم شد. رونالدو دو سال از میادین دور بود و مجددا در سال 2002 بازگشت، اما بعد از آن به رئال مادرید رفت. سپس شما (تیری آنری)، دیدیه دروگبا و آدریانو را دنبال کردم.”

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
Gringo Show - "Season 02 - Episode 38" OFFICIAL VIDEO

Gringo Show – "Season 02 – Episode 38" OFFICIAL VIDEO

ترامپ برای نجات سرمایه‌اش از دویچه بانک کمک خواست | اقتصاد | DW

ترامپ برای نجات سرمایه‌اش از دویچه بانک کمک خواست | اقتصاد | DW (www.dw.com)