در

بازیکنان زیادی نیستند که از مورینیو بد بگویند :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1675162/30

زمان: 03:10  
1399/01/06

بازدید: 3,212


بالاک:

میشائیل بالاک، ستاره سابق چلسی، تایید کرد که ژوزه مورینیو به عنوان یک مربی بسیار سخت‌گیر است اما معتقد است  که بسیاری از شاگردان سابق این مربی پرتغالی همچنان از او به خوبی یاد می کنند.

به گزارش “ورزش”، مورینیو در سال 2006، بالاک را از بایرن مونیخ خرید و این ستاره آلمانی یکی از ستاره های تیم او  در فصل 07-2006 بود.

شیوه سخت‌گیرانه مربیگری مورینیو باعث شده تا او در طول دوران حرفه‌ای اش با تعدادی از ستاره هایش در رئال مادرید، اینتر و منچستریونایتد دچار مشکل شود. اما بالاک معتقد است که کاریزما و جاه طلبی مورینیو، ویژگی های جذاب است و علی رغم سختگیری‌هایش، بازیکنان کمی به رفتار او انتقاد دارند.

او به اسکای اسپورتس گفت:” شخصیت و جاه طلبی او واقعا شما را جذب می کرد. کار کردن با مربی‌ای مانند او برای من واقعا جدید بود. او فوق العاده بود و من خیلی راحت تصمیم گرفتم که به چلسی بپیوندم. رابطه من با او هنوز خوب است. بازیکنان زیادی نیستند که در مورد مورینیو بد بگویند.”

 

بازیکنان زیادی نیستند که از مورینیو بد بگویند :: ورزش

 

مورینیو در اوایل فصل 08-2007، بعد از کسب چند نتیجه ضعیف که باعث بالا گرفتن اختلافش با رومن آبراموویچ شد، چلسی را ترک کرد. بالاک در مورد این اتفاق گفت:” من به اندازه کافی باتجربه بودم که این تصمیم را درک کنم. وقتی پیروز نمی شوید، مربی کم و بیش ضعیف ترین فرد در تیم است که می تواند با نفر دیگری جانشین شود.

او چهارمین سال حضورش در چلسی را سپری می کرد. اگر به میانگین حضور مربیان در چلسی نگاه کنید، متوجه می شوید که این زمان خوبی است. او خیلی سخت کار می کرد و شاید به مقطعی برسید که شرایط خوب پیش نرود.

حتی در آن زمان هم هواداران می دانستند آنچه او انجام داد، آنها را به آن سطح برگردانده است.”

چه فکر می‌کنید؟

Mentor

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
ترامپ در پی کاهش اقدامات ضد شیوع کرونا تا پیش از عید پاک | اقتصاد | DW

ترامپ در پی کاهش اقدامات ضد شیوع کرونا تا پیش از عید پاک | اقتصاد | DW (www.dw.com)

بنا: تعویق المپیک می‌تواند به نفع کشتی فرنگی شود :: ورزش

بنا: تعویق المپیک می‌تواند به نفع کشتی فرنگی شود :: ورزش (www.varzesh3.com)