در

پایان تلخ ستاره رئال مادرید با چاشنی کرونا! :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1674880/42

زمان: 18:41  
1399/01/03

بازدید: 69,878


اشتباهی که کار دست او داد؛

لوکا یوویچ، ستاره جوان رئال مادرید در مسیر جدایی از این باشگاه قرار گرفته است.


به گزارش “ورزش”، یک سال قبل و بعد از درخشش خیره کننده لوکا یوویچ در لباس فرانکفورت، بسیاری از تیم های بزرگ اروپایی برای خرید لوکا یوویچ وارد عمل شدند و این رئال مادرید بود که زودتر از دیگر رقبا و با مبلغ 60 میلیون پوند موفق به خرید این مهاجم صربستانی شد. اما فصل اول به بدترین شکل برای لوکا یوویچ پیش رفت و حالا طبق ادعای نشریه میرر، حواشی اخیر می تواند منجر به جدایی او از رئال مادرید شود.

 

پایان تلخ ستاره رئال مادرید با چاشنی کرونا! :: ورزش

 

البته پدر لوکا یوویچ امروز تاکید کرد پسرش مرتکب هیچ کار خطایی نشده و حاضر است اگر فرزندش و نامزد او اشتباهی کرده اند راهی زندان شوند. اما به طور کلی در روزهای اخیر انتقادات زیادی از این بازیکن جوان صربستانی شده و فضا در افکار عمومی به ضرر او شده است.

 

بعد از مبتلا شدن یکی از بازیکنان تیم بسکتبال رئال مادرید به ویروس کرونا و دستور این باشگاه مبنی بر قرنطینه شدن تمام اعضای تیم فوتبال، لوکا یوویچ از این دستور سرپیچی کرده و برای تولد نامزدش راهی بلگراد شد. این رفتار سبب خشم مقامات دولتی صربستان نیز شد و حتی رئیس جمهور این کشور تهدید کرد در صورت رخ دادن دوباره این اتفاق لوکا یوویچ دستگیر خواهد شد.

 

اگرچه لوکا یوویچ با انتشار ویدئویی مدعی شد از قوانین خبر نداشته، اما به نظر می رسد رئال مادرید دیگر تمایلی به حفظ این بازیکن ندارد و او در تابستان پیش رو از این تیم جدا خواهد شد.

 

تیم هایی چون چلسی و تاتنهام که در ماه های اخیر و به دلیل بحران مصدومیت از داشتن یک گزینه هجومی طراز اول رنج می برند، به دنبال لوکا یوویچ هستند و احتمال دارد این مهاجم 22 ساله در تابستان راهی لیگ برتر شود. به هر حال باشگاه رئال مادرید از رفتار لوکا یوویچ راضی نیست و به نظر می رسد سرپیچی از قوانین پایان کار او در برنابئو را رقم زده است.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
شیخ سلمان: کروناویروس فوتبال آسیا را متحد کرد :: ورزش

شیخ سلمان: کروناویروس فوتبال آسیا را متحد کرد :: ورزش (www.varzesh3.com)

طعنه عجیب اونای امری به آرسنال در مورد رمزی :: ورزش

طعنه عجیب اونای امری به آرسنال در مورد رمزی :: ورزش (www.varzesh3.com)