در

ستاره رئال مادرید و توضیح در رابطه با حرکت عجیب :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1674656/52

زمان: 09:46  
1399/01/01

بازدید: 1,681لوکا یوویچ، ستاره صربستانی رئال مادرید، به مسئله خارج شدن از قرنطینه و حضور در جشن تولد نامزدش واکنش نشان داد.

به گزارش ‘ورزش”، در حالی که به دلیل شیوع ویروس کرونا در اسپانیا رقابت‌های لالیگا تعطیل شده و همه بازیکنان به قرنطینه رفته اند، ستاره صرب رئال مادرید حرکت عجیبی انجام داد و به صربستان بازگشت تا در جشن تولد نامزدش شرکت کند. این در حالی است که تا به حال اسپانیا آمار عجیب ۱۸ هزار نفر مبتلا به کرونا را به ثبت رسانده است.

 

انتظار می‌رفت که لوکا یوویچ، ۲۸ روز در صربستان باشد اما گزارش ها حاکی از آن است که او بیرون از منزلش دیده شده است. این اقدام ستاره رئال مادرید با انتقادات فراوانی روبرو شده است؛ موضوعی که باعث شد او در صفحه اینستاگرام خود نسبت به آن واکنش نشان دهد.

 

 

ستاره رئال مادرید و توضیح در رابطه با حرکت عجیب :: ورزش

 

 

لوکا یوویچ در صفحه اینستاگرام خود در این رابطه نوشت: ” از آنجا که اوضاع در جهان و کشور ما بسیار پیچیده است، من باید جلو بیایم و از مردم خود حمایت کنم. اول از همه ، من بسیار متأسفم که این روزها موضوع اصلی هستم و دائماً درباره من صحبت می شود، نه قهرمانان این بحران ، پزشکان و همه متخصصان پزشکی. وقتی در اسپانیا بودم برای کرونا تست دادم که جواب آن منفی بود. پس از آن تصمیم گرفتم که با هماهنگی مسئولان برای کمک به مردم صربستان و حضور در کنار خانواده ام به اینجا بیایم.

وقتی به صربستان آمدم دوباره تست کرونا دادم و جواب آن باز هم منفی بود.

 

 

من اگر کسی را به خطر انداختم، از همه عذرخواهی می کنم. امیدوارم که همه در کنار هم بتوانیم این موضوع را مدیریت کنیم. همه باید صربستان را حمایت کنیم و بیایید در کنار هم باشیم.”

چه فکر می‌کنید؟

Mentor

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
برای جلوگیری از فاجعه واکنشی جهانی، هماهنگ و شفاف لازم است

برای جلوگیری از فاجعه واکنشی جهانی، هماهنگ و شفاف لازم است (www.radiofarda.com)

آغاز نوروز در سایه ویروس کرونا | ایران | DW

آغاز نوروز در سایه ویروس کرونا | ایران | DW (www.dw.com)