در

رئال و بارسا به دنبال جذب ستاره خط دفاعی بایرن :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1674635/52

زمان: 21:45  
1398/12/29

بازدید: 2,716به نظر می‌رسد که دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا شرایط جذب مدافع اتریشی بایرن مونیخ یعنی داوید آلابا را دنبال می‌کنند.

به گزارش “ورزش”، داوید آلابا یکی از بهترین بازیکنان بایرن مونیخ طی فصول گذشته بوده و همواره عملکرد کم نوسانی را از خود ارائه داده است. او همچنین برای تیم آلمانی یک بازیکن همه فن حریف به حساب می‌آید چرا که در سال های اخیر با وجود برخی کمبود های بایرن‌مونیخ در بعضی مناطق زمین، این اتریشی در پست های مختلف به میدان رفته و در همه آن ها نیز عملکرد کم نقصی ارائه داده است.

 

در این سال ها همواره بحث جدایی داوید آلابا از بایرن مونیخ و علاقه باشگاه‌های بزرگ اروپایی به او مطرح بوده است. از طرف دیگر آلابا چند بار تا آستانه تمدید قرارداد باشگاه آلمانی نیز پیش رفت اما نهایتاً این اتفاق رنگ واقعیت به خود نگرفت.

 

 

رئال و بارسا به دنبال جذب ستاره خط دفاعی بایرن :: ورزش

 

 

حالا و در همین رابطه نشریه بیلد آلمان در گزارشی به احتمال جدایی ستاره اتریشی از بایرن مونیخ در تابستان آینده اشاره کرده است. آلابا تنها تا سال ۲۰۲۱ با بایرن مونیخ قرارداد دارد و همین موضوع می تواند باشگاه را وادار به فروش او در تابستان پیش رو بکند چرا که در غیر این صورت آلابا در سال ۲۰۲۱ بازیکن آزاد خواهد بود و می تواند به طور رایگان از جمع باواریایی ها جدا شود؛ موضوعی که باعث می شود قیمت ستاره در تابستان پایین تر باشد. بیلد نیز مدعی شده که احتمالاً رئال و بارسا از این فرصت‌ها استفاده خواهند کرد و پیشنهاد خود را برای جذب این بازیکن ارائه خواهند داد.

چه فکر می‌کنید؟

Mentor

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
مراکز تجاری ″غیرضروری″ ایران تا ۱۵ فروردین تعطیل می‌شوند | ایران | DW

مراکز تجاری ″غیرضروری″ ایران تا ۱۵ فروردین تعطیل می‌شوند | ایران | DW (www.dw.com)

جمهوری آذربایجان ذخایر جدید نفتی در دریای خزر کشف کرد

جمهوری آذربایجان ذخایر جدید نفتی در دریای خزر کشف کرد (www.radiofarda.com)